Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés után PCOS?

Vetélés után PCOS?

Figyelt kérdés

Ápr.16.-án 8hetes terhességem szakadt meg.nehezen indult a terhesség mert kevés volt a progeszteron szintem,halvany rózsaszín vérzésem volt,de kaptam rá gyógyszert és szépen fejlődött a baba,szivhangja is volt.a vérzés erősödött és elis ment.Nem kellett kaparni.kontrollon nem mondták semmit,viszont a papiromra az van írva policisztás jellegű ovárium minket oldalon.a vetélés utáni vérzésem addig tartott mint egy rendes menstruáció.most vagyok a ciklusom 13.napján és a megszánjam magasan van,kemény és zárt.

A kérdésem az lenne hogy hogy lehet az hogy a terhesség alatt nem vették ezt észre? Mert ez is okozhat korai vetélést.Vagy a vetélés után alakult ki?

A kórházban azt mondta az ügyeletes doki mivel szépen kitisztult nem kellett kaparni,amint készen állok jöhet a következő mert minden rendben van.

Biztos hogy az ultrahangon PCOS volt látható? Olyan tüneteim nincsenek és eddig senki nem mondta hogy bármi baj lenne.elvégre teherbe estem.



2016. ápr. 28. 05:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!