Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónapja szültem. Azóta...

5 hónapja szültem. Azóta szinte megállás nélkül vérzek. Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, nem szoptatok, eddig max egy hétig nem véreztem, majd ismét. Magándokihoz megyek, már kértem időpontot, mert nem foglalkozott velem a doki ingyen csak a kezembe nyomott egy menses naptárat és kész. De egyre rosszabbul viselem. Eddig is vérszegény voltam de most már végképp. De csak 20.ára kaptam időpontot. Addig halálra aggódom magam. Mi lehet ez? Tényleg nem normális? Első baba után nem volt ilyen.

2016. ápr. 29. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogamzásgátlótól (pl. az injekciónak is van ilyen hatása). De a nőgyógyász ha mindent rendben talál a méheddel, akkor egy endokrinológust is felkeresnék.
2016. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet, de csak 5 hónap után kapcsoltál?
2016. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, nekem 1-2 hét alatt elmúlt, nem lett volna szabad várnod 5 hónapig.
2016. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 hónap nagyon nem normális! A 8-10 hét még belefér, de ez a felső határ, 2-3 hét alatt el szokott múlni a vérzés.

Én a helyedben elmennék MOST orvoshoz, mivel ez sürgősségi dolog, nem várnék vele még majdnem 1 hónapot!

2016. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Te tényleg ilyen ostoba vagy, hogy vársz MÉG?! Ezek után... istenem, már a 2. héten el kellett volna menned a SÜRGŐSSÉGIRE!

Mindegy, nem én fogok kivérezni a hüyeségem miatt.

2016. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez már nagyon rég nem normális. 8 hét még belefér, de 5 HÓNAP? Azonnal menj el a nőgyógyászatra és mondd meg, hogy sürgős.
2016. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ hogy hol vérze
2016. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!