Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a legjobb barátom megállás nélkül bókol a barátnőmnek? És ezért már utálom?

Figyelt kérdés
megállás nélkül szíveket irkál neki Fb-on meg olyanokat mond,hogy nekem ne mondja el,de ha én nem lennék nagyon rámászna meg ilyesmi..Az a gáz,hogy a gyerek minden nap más csajba szerelmes és már kb. 10 éve a legjobb barátom...De most már..úgy érzem nem.Utálom és el tudnám ásni. Tudom,hogy a barátnőm nem fog vele lelépni,de ez már nem normális. És ilyenkor nem engedi a barátnőm,hogy jól leb*sszam,mert akkor megtudná,hogy még is elmondta nekem,hogy miket írt. Ez ocsmány.

2014. nov. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátod vagy jártok? Mert nem mindegy...
2014. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járunk. Ha csak barát lenne akkor nem érdekelne,hogy bókol neki.
2014. nov. 11. 14:57
 3/7 Noydra ***** válasza:

Szard le. Ilyen egyszerű. Ha barátnődről tudod, hogy hűséges, akkor minek tenni bármit is?

Ha bepróbálkozna esetleg durvább módon, akkor törhrt az orra.:D

2014. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak ebből már eléggé elegem van.Úgy értem..10 évig a legjobb barátom aztán azért utálom meg,mert úgy bánik az ÉN barátnőmmel mintha az övé lenne. >< Undorító.
2014. nov. 11. 15:04
 5/7 Noydra ***** válasza:

Miért tán meg is dugja? :D

Amíg csak írogat neki, röhögj rajta, hogy irigykedik.

Ennyi...

2014. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért úgy érzem, hogy a barátnőd is kicsit hibás ebben. Mármint, nekem a barátom az, aki azzal "bátorítja" a nyomulós exét, hogy nem rázza le konkrétan. A csaj írogat, folyton találkozna, stb, de a barátom meg olyan kis langyin mondja, hogy ne. Nem csal meg, nem is fog, de azért az bosszantó, hogy nem mondja meg neki kerek perec, hogy szálljon már le róla. És úgy érzem, ez a rész hiányzik a barátnőd részéről is. Az szép dolog tőle, hogy mindezt elmondja neked, de az már nem, hogy nem közli a barátoddal, hogy álljon le ezekkel, mert nem helyénvaló és őt is zavarja, hát még téged mennyire zavarna, ha tudnád. Esetleg megkérhetnéd, hogy Ő tegyen lépéseket a dolog ellen.
2014. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Ezekből fordul elő az,hogy piásan felbátorodnak és lépnek is.

Én mindenképpen beszélnék vele,engem is zavarna.

2014. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!