Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy mikor egyedül vagyok, szinte megállás nélkül magamba/magammal beszélek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leszokni róla. Mert szerintem ez egy rossz szokás. Később majd akkor is csinálod ha más ott van , annyira hozzá szoksz.
2014. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma ment mellettem egy nő aki megállás nélkül beszélt az utcán egyedül. Még mutogatott is.

Nem tudom mennyi idős vagy, mert azt mondják egy bizonyos kor után normális, hiszen az ember otthon hozzászokik, aztán viszi magával mindenhová a "rársaságát"


Mivel neked ez feltűnt, és nem gondolod jónak, így semmiképpen nem normális. Szerintem keress magadnak barátokat, vagy ha idősebb vagy akkor járj egy klubbokba ahol másokkal beszélgethetsz.

2014. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hay megállás nélkül az nem, legfeljebb ha néha megtárgyaltsz valamit magassal. :-)
2014. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt teszem :) Szerintem semmi gond vele,persze amíg tudatában vagy...Nem gondolom,hogy rászoknál,de legjobb,ha barátokkal,családdal kibeszéled magad,és ne hagyd,hogy az emberek folyton beléd fojtsák a szót.
2014. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Személy szerint ez normális , de próbálj meg nem rá szokni az emberek közötti , magadban beszélésre mert hülyének néznek :D Próbálj meg fantáziálni egy zenével nagyon könnyű :) Rajtam ez segít , olyankor nem kell magamba beszélnek , remélem segíthettem .
2018. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!