Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Számomra olyan furcsa, ha egy...

Számomra olyan furcsa, ha egy nőgyógyász férfi. Nem tudja és nem is tudhatja, milyen érzés a menstruáció, a terhességről és a szülésről nem is beszélve. Persze lehet nagyon jó szakember, de akkor is. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 22:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%

Én nőhöz járok meg vagyok vele elégedve,nekem női orvos előtt kevésbé kínós levetkőzni,meg minden,könnyebb beszélgetni,kérdezni.


Ha lenne egy kiskorú kislányom(hisz nagyon kicsi is fertőzést összeszedett) valami gondja lenne amiért gyermekgyógyászhoz kellene vinnék biztos hogy női orvost keresnék,ha csak ő nem akarna férfihez menni.Mindenképp megbeszélném vele mi történhet ott,férfi vagy nő legyen az orvos,megvárjam vagy bent legyek csak más fele nézek stb...



De ettől függetlenül nem hiszen az orvos nemétől függ ki jó vagy rossz orvos!!!!


De ha van lehetőség választani több jó orvos közül mindenki had válassza ki kihez menne el inább!



A férfi nőgyógyász csak azért furcsa mert amikor eldönti hogy ennek tanul nagyon fiatal még,a mikor végez még akkor is.Így nem hinném amikor ezt válassza hogy hű de komoly lenne,és kezdetben más ne dominált volna.A másik még hogy nagy biznisz,magánba sok pénzt elkérnek ez is dominál.Tehát ezért fura picit.De itt fiatalokról beszélünk.


Érdekes női,fiatal lányok nem készülnek urológushoz.

2016. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban van egy fiatal urológus doktornő :)
2016. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
49%
Urológus nő elvétve fordul elő,míg nőgyógyász csupa férfi,kevés a nő.
2016. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%
És? Minek kéne tudni? Egy orvosnak nem kell saját bőrén megtapasztalnia minden betegséget, nyavalyát, helyzetet, hogy kezelni tudja :)
2016. máj. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
16%

A nőgyógyász azért nem egészen olyan mint a többi orvos, ez az általános vélemény is orvosok között is.

Az orvosok gyógyítanak, a nőgyógyászok nagy arányban egészséges nőket ellenőriznek, nézegetnek, szűrnek. Szerencsére azért a szülések nagy többsége is normális szülés, amihez nincs szükség orvosra, hanem bába az illetékes ebben.

A plasztikai sebészethez hasonlóan hatalmas pénzkereseti lehetőség, amit a nők önként dalolva fizetnek ki, remélve hogy kevésbé kínos akkor a vizsgálat és talán a figyelem is nagyobb lesz.

(Amúgy a plasztikai sebészet sem a gyógyító orvosok csodálatos csapatát erősíti, hanem a szépségipar és a kozmetikai ipar szakmunkásait.)

2016. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 25-ös . Engem daganattal műtött nőgyógyász. Hát Ennyit a hozzászólásodról.
2016. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
87%

én pedig legutóbb ismeretlen eredetű hasi fájdalommal feküdtem egy műtétes szobában.


a szülészeten valóban (általában, legalábbis nőgyógyászatilag) egészséges nők vannak, de a nőgyógyászati illetve a terhespatológiai részlegeken nem.

2016. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
36%

Kedves 26

mi a probléma azzal hogy megműtött a nőgyógyász??? ez a dolga, nem?? mint ahogy a fogász is, a szemész is, a bőrgyógyász is, stb műtenek ha arra van szükség.

Ne kötekedj már...

2016. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
73%
Ne minősítsd le őket. Ennyi.
2016. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
93%
Azért számomra a nőgyógyászati vizsgálat messze nem olyan mint egy általános,háziorvosnál történő vizsgálat,vagy szem vizsgálat,esetleg fogorvosi ellenőrzés.Utóbbi kettő olyan testrészemet érinti ami mindenki számára látható,de a nőgyógyászati az a legintimebb részem érinti,kiszolgáltatott,kényelmetlen helyzet,ott nekem nagyon is számít hogy nagyon diszkrét legyen a vizsgálat,az én orvosoknak szerencsére asszisztens sincs,nem örülnék hogy ott terpesztek és más még lát közben.
2016. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!