Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp mindig feloldódik,...

Hüvelykúp mindig feloldódik, és hogyan kell jól behelyezni? Mellé szedhető gyógyszer? Klion mellé

Figyelt kérdés
Még sose hüvelykúpoztam, és a felhelyezés után másfél órával elmentem vécére,de nem jött ki a cucc. Másnap jött ki a vécén egy kis fehér anyagrész. Feloldódhatott teljesen? Nem tud túl mélyre felmenni a kúp? Nem marad bent egészben, hogy aztán az újabb adag "továbbtolja" vagy összegyűljenek? Még soha nem csináltam ilyet azért kérdezem. Illetve ha hörghurutra kapok antibiotikumot,emellé szedhető vagy az sok gyógyszer egyszerre?
2016. máj. 7. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami szukseges az feloldodik belole, ami nem az kiurul, tampont ne tegyel fel h felszivja mert elfertozodsz.

Ha betetted az utolsot csinalj hulvelyoblitest. En utalom, nem csinaltam, ezert 3-4napot vartunk a sexxel, mert egyszer ugy jartunk h nem oblogettem, nem vartunk csak 2napot es feljebb lett tolva bennem a gyogyszer nagyon mart, sirtam a fajdalomtol. Szedheted melle a gyogyszert. Csak antibiotikum , betegseg (pl.megfazas) es menzesz eseten kell abbahagyni.es ha az elmult folytatni! Erdemes vekony tisztasagi betetet betenni mert nappal kifolyhat!

2016. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az normális hogy semmi nem ürül és semmi folyást nem okoz,semmit nem érezni?
2016. máj. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!