Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szőrtelenítéstől lehet cisztám?

A szőrtelenítéstől lehet cisztám?

Figyelt kérdés
valamelyik kérdésben írta valaki, hogy a barátnőjének attól lett cisztája, hogy a borotvát felfelé (a feje felé) húzta és úgy szőrtelenített ott lent. Ettől tényleg lehet cisztám? És rákot okoz?
2010. ápr. 8. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Nekem nem cisztám volt, de egyszer lett bajom a borotválástól. Egy nagy kelés volt a hónaljamon, ha megnyomtam nagyon fájt és be is volt tokosodva... ha pedig ez ciszta akkor bocs, de nekem azt mondták ez nem ciszta. :) Kaptam krémet rá és pár hónap alatt elmúlt. Csak elmeséltem mi volt. :D Szóval azóta inkább epilátor vagy gyanta...
2010. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Se cisztát, se rákot nem okoz. Nem tudom ki tud ekkora hülyeségeket kitalálni, de nem kell félni. Persze, ha valaki nem cseréli megfelelő időközökben a borotváját, megtelepedhetnek rajta a baktériumok, és ha borotválás közben megsérti magát, elfertőződhet a sebe. De rákja és cisztája ettél se lesz senkinek.
2010. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam. :)
2010. ápr. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!