Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Menjek nőgyógyászhoz?

SOS! Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Viszket és pirosas a csiklóm és kicsit a környéke is 2 napja.

De nincs semmi más tünet, hasfájás, furcsa folyás vagy ilyenek.Menjek nőgyógyászhoz vagy ez elmúlik?



2016. máj. 12. 17:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Persze, ez is igaz, nem nem pont erre gondoltam.

Hanen mondjuk ha fáj a hasam akkor egyszerűbb elmagyarázni egy női orvosnak hogy ott fáj ahol menstruációkor szokott, mert jobban meg fogja érteni.

2016. máj. 13. 17:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ugyanis nem minden nőnek fáj mensi közben a hasa. Nekem se szokott. Ha ilyen orvost fogsz ki, megintcsak bukott az elméleted. 😀
2016. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

Tökéletesen igazad van kérdező.

Én is ezért járok többek között női orvoshoz.


Aki meg nem akarja ezt megérteni, az valószínűleg nem is nő, hanem egy itt kiváncsiskodó kamasz.

2016. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Jó magam már igen régóta járok orvoshoz, nőgyógyászhoz is, és tapasztalatból mondom, hogy vannak normális és vannak kevésbé normális orvosok is, illetve vannak kifejezetten b..nkók is.

Aztán egyszer egy intim területen jelentkező problémával voltam női bőrgyógyásznál.

Nekem ezzel a női orvossal kifejezetten jó tapasztalatom volt, viszont volt már ugyanilyen jó tapasztalatom férfi nőgyógyásszal is.

Szóval igazából teljesen mindegy. És nőben is van nagyon b..nkó orvos is, szóval...:)

2016. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#12 látom nagyon veszekedni akarsz...mondhatsz akármit, egy férfi akármit csinál, sose fogja olyan jól megérteni az ilyen dolgokat mint egy nő.És legalább egy minimális szinten mindenkinek szokott fájni a hasa menzeszkor.


Utolsó:Igen, én is ezt mondtam, ez emberfüggő, nők meg férfiak is lehetnek jók meg bunkók is:D

2016. máj. 13. 19:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Jól tetted h kértél időpontot, mert 1 lehet h bele sem fértél volna a rendelési időbe 2 nagyon nem szeretik h ha valaki csak úgy odaállít időpont nélkül
2016. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!