Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab. után hogyan tovább?

Missed ab. után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap estem túl egy missed ab-on. Párommal aug-ban próbálkoztunk először, és sikerült teherbe esnem, ráadásul pont nyaraltunk. Pozitív teszt, öröm a köbön, szóval gyönyörű kezdet volt, talán túl szép is. Az első uh-n csak petezsákot láttak, még életemben nem örültem ennyire egy kis fekete pöttynek. Aztán 2 hét múlva még mindig csak petezsák. Na itt már ideges voltam. Aztán rá 1,5 hét múlva ugyanaz az eredmény. Tegnap voltam 9 hetes és 2 napos. Ráadásul tágították a méhszájam (laminária) és az baromira fájt. Most olyan üresnek érzem magam. Tudom hogy más már járt sokkal rosszabbul is mint én, de ez is elég vacak érzés. Akinek volt már ilyen hogy élte meg?
2008. szept. 25. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,en vagyok az aki irtam hogy kifutottam az idobol...Most 33 hetes vagyok,ugyhogy csak kitartast kivanok mindenkinek,nem szabad szomorkodni!!!
2009. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha még olvassa valaki:

Olyan jó, amikor pozitív a befejezés, gratulálok, kedves Utolsó!

2014. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!