Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, akinek ráírták a...

Van valaki, akinek ráírták a papírjára kérdőjellel, hogy missed ab, és utána mégis tovább fejlődött a magzat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak elírták? Mert nekem ráírták, hogy missed ab...:( de megnézték három féle uh-val mielőtt ráírták volna, hogy tényleg meghalt a babám. Mert többször ellenőrzik a babát, mielőtt így döntenek, hogy missed ab.
2010. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én esetem nem olyan, mint amit leirtál, de érdekes.

Missed ab-ra kiirtak, mert elhalt magzatnak látták. Amikor a műtétre mentem ismét meg kell csináljanak egy ultra hangot. Akkor viszont nagyobb lett a magzat az előző UH-hoz képest. Viszont a nem megfelelő méret miatt akkor is megszakitották a terhességet. Azt mondta a doki, hogy ha meg is maradna a terhesség, nagy a valószinűsége, hogy valamilyen rendellenessége lenne a magzatnak, babának.

A következő terhességem 2 évre rá jött össze. Egészséges fiú, aki most 22 hónapos.

2010. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérdőjellel írta rá és nem az én dokim, hanem akihez elküldött, mert neki nem volt jó a hüvelyi uh-os gépe. Aztán vissza hozzá, ő sokkal megnyugtatóbb volt, de ő sem bíztatott túlzottan. Esetleg nem annyi idős, mint amennyinek orvosilag számolták??
2010. jún. 10. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdéseidre nem válaszolt a doki?

Vagy nekik fel sem tetted?

Ha nekem írtak volna valaha is ilyet a papíromra az tuti addíg faggattam volna a dokit amíg csak lehet.

Azért nem mindegy .....

de ált ha ilyet írnak,az már végleges...:(

24 hetes km

2010. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem tettem fel. Ő is azt mondta, hogy ez még elképzelhető, nyugodjak meg és várjunk még egy kicsit. Csak gondoltam hátha járt így valaki, és megnyugtat. :(
2010. jún. 10. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó mensid mikor volt?


Barátnőmnél volt ilyen, előjegyezték műtétre is, mert megállt a baba a fejlődésben és elhalt, mondta az orvos.

Elment másik orvoshoz, most múlt 4 éves a baba.

Persze nem minden történet végződik boldogan, de azért van rá példa.

2010. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
április 18, de a párom május 1-én ért haza külföldről, szóval előtte kizárt, hogy teherbe estem volna.
2010. jún. 10. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én velem pont ez történt,8 hetesen bevéreztem,rohantam dokihoz,aki azt mondta:elhalt,felszívódott babám,még bunkó is volt.Küldött kórházba kaparásra,ott azt mondták látnak embriót,szívhang nincs még,befektettek,megtartó kezelésre és négy nap múlva,pulzált pici szíve:) kiderült még csak 5 hetes,de jól van,most 20 hetes vagyok.Szóval még van remény,bár azért készülj fel mindenre:( Szorítok nektek.
2010. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, ez több, mint bíztató. :) Főleg, hogy ha azt vesszük ahogy én számolom, akkor minden a legnagyobb rendben. Persze ez majd jövőhéten kiderül, akkor már látszólagosan nőnie kell. Reménykedem a végsőkig.
2010. jún. 11. 09:45
 10/13 anonim ***** válasza:
én igy jártam és most 18 hetes vagyok!
2010. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!