Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsövény műtét után 1 hónappa...

Méhsövény műtét után 1 hónappal lombik lehetséges?

Figyelt kérdés
Juniusban kezdenénk a lombikot, de a héten a méhtükrözés során sövényt találtak, meg is műtötték. A lombik időpont elöbb megvolt mint a műtét, szerintetek el fogja halasztani a doki, mert korai lenne a friss műtét miatt? Vagy is lehet lombik?

2016. máj. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
en varnek vele a helyedben, hadd pihenjen , regeneralodjon a szervezeted. nem tudom, a dokid mit fog mondani, de szerintem erdemes lenne varni 1-2-3 honapot, vagy akar fel evet is . aztan majd a hozzaerto megmondja, de majd ird le kerlek hogy milyen informaciokat kaptal.
2016. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nagyon kiváncsi leszek mit mondd a doki. juni 1 lesz a konzi, irok utána.

Azt is mondta a doki aki a műtött, és a nődokim is, hogy ez miatt nem tudtam teherbe esni, és lehet h ezek után ők várnának a lombikkal és kicsit probálkoznának természtesen. Mert szerintük igy már sikerülne.

Nyilván két év próbálkozás után nem szivesen bizzuk a 'véletlenre' már, de ha a doki azt javasolja várjunk még, akk várunk. addig talán összejön simán :)

2016. máj. 20. 20:09
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi, elfeljetettem irni akkor, de igen, nem engedték akkor, várnunk kellett vele 3 hónapot.
2016. okt. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!