Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertelen lombik után lehetsé...

Sikertelen lombik után lehetséges donorsperma inszemináció?

Figyelt kérdés

4.sikertelen lombik,és 1 vetélés után sajnos donorspermára kényszerülünk :(

Ha ez lesz a 5. próbálkozásunk,akkor nem lehet felhasználni már több államilag támogatott inszemet?

Remélem érthető a kérdésem :)


2015. aug. 23. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Inszemre mehetsz még. De perpillanat nincs donorspermás kezelés sehol az országban. Miert kell a donor, ha eddig nem kellett?
2015. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig is ajánlották,hogy valószínű h génhibás a spermánk, de küzdöttünk a saját gyerekért..

De egy vetélés és a sikertelen lombikok után sajnos erre kell hogy kényszerüljünk!

2015. aug. 24. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszik? Volt genetikai vizsgàlat. Én nem adnám fel. Most 1 évig egyébként sem lehet donorozni.
2015. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Krio intézet tényleg leállította a donor eladást de pl.olyan helyre járok ahol van még donor! múlt ciklusba voltam egy ciklus most kimarad de a következőbe újra megyek!!

nem 1 évre van leállítva a donor!Kaáli intézetbe mondták! esetleg pár hónap még!

2015. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És az hol van? Több ismerősömnek mindenhol azt mondták, hogy nincs és jövő nyár előtt nem is lesz. Mondjuk én még mindig azt mondom, hogy ha van esély sajátra, nem szülnék másnak gyereket a kapcsolatok 80% ebbe belebukik.
2015. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk Szegeden volt donoros inszem!Még nem tartunk a lombiknál!

4-es válaszoló vagyok!!

2015. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent választ. Az orvos mondta aki előtt még Pécs előtt jártunk,hogy valószínű ez a baj.

Ezért is hagytuk ott,és váltottunk,mert nem akartuk ezt elfogadni.

Ez hogy donorspermára lehet szükségünk, nem egyik percről a másikra "sikerült" elfogadni nekem 1 év a férjem meg még most is nagyon szomorú e miatt.

Sajnos nem mi választjuk meg a sorsunkat.

Elég nehéz ez mindenkinek ha ilyenre szorul.

A statisztikával nem értek egyet. Kitartónak kell lenni,és ha elég szeretett van meg lehet oldani.

Jelen pillanatban is mélységesen szomorú vagyok ez miatt,de nem fogom feladni. Azt meg végképp nem engedem hogy a férjemnek ne legyen családja, ha én ezt bármilyen formában is de megtudom neki adni. Mivel én egészséges vagyok,és ő már többször csak azért hogy engem védjen elakart hagyni.

Én mindenkinek üzenem h ne adja fel!

Szívesen beszélgetnék privátban is azokkal akik hasonló helyzetben vannak. Például veled utolsó válaszoló! :)

2015. szept. 8. 15:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Még mindig nincs sajnos babánk, újabb vetélésen vagyok túl.

Donorsperma kell.


Tudnátok nekem adni elérhetőséget, akár privátban.


Nagyon köszönöm!

2017. júl. 14. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!