Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan lehetséges hogy soha...

Olyan lehetséges hogy soha nem volt szűzhártyám? 12/Lány

Figyelt kérdés

Ma teljesen feldugtam magamnak a középső ujjamat (kb.8-9cm) és semmi. Elméletileg olyan 5 cm mélyen kéne legyen (ezt olvastam) de én ugye feljebb is ujjaztam. Akkor ez azt jelenti hogy nincs szűzhártyám.(természetesen szűz vagyok)

Az értelmes válaszokért zöld pacsi jár!



2016. máj. 25. 19:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam!
2016. máj. 25. 19:39
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Újabb baromság. Attól, hogy a szűzhártya elszalad, nem feltétlenül fog vérezni valaki. Én se véreztem. Másrészt azt se mindig lehet érezni, hogy elszalad, mivel akár lovaglás vagy spárgázás közben is elszakad, és nem is feltétlenül érzi az illető.
2016. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én 2 évet lovagoltam meg régebben sokat spárgáztam! Akkor azért? Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 25. 19:43
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Ne úgy képzeld el a szűzhártya szakadást, mintha a papírt ketté tépnél. Nincs hangja. Nincs szaga. Nem fáj (többnyire). És nem feltétlenül érzi az ember.


Én 19 éves létemre nem tudom, mikor szaladt el. Lovaglás közben, vagy első szex alatt... Sose derül ki. De nem véreztem. Szóval ne aggódj, és kérlek, ne higgy el minden baromságot a neten!

2016. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Igen, lehet hogy már rég nincs meg ezek miatt a hártya, de hivatalosan addig vagy szűz, amíg egy pasi be nem dugja oda az erre való testrészét. Tehát ez semmiben nem akadályoz téged.
2016. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Oksi, köszönöm!
2016. máj. 25. 19:46
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Na akkor egy kis anatómia (nagyon)leegyszerűsítve: A szűzhártya nem egy lyukat elzáró vékony(mm vastagságú) dugó ami úgy szakad át, hogy lyuk lesz rajta és az kitágul és reped, hanem egy vékony bőrréteg ami a hüvelybemenet szélénél található és körbeveszi azt. Rásimul a hüvelyfalra. Úgy képzeld el mint, (és most nagyon tényleg csak a példa miatt!) mint a szád belseje lenne a hüvely, és a szád oldalán lévő rózsaszín bőrréteg ami befedi a szád széle és a fogad közötti részt. Csak a szűzhártya úgy viselkedik, hogy erősebb hatás során leválik, mint egy seben lévő var. Vagy inkább mint a vízhólyag teteje miután kilyukasztottad. Nem tudom másképp megfogalmazni.
2016. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megértettem!
2016. máj. 25. 20:12
 19/25 crudy ***** válasza:
100%
"12évesen felküldtem magamnak az ujjamat tövig" erre azért nem egyszerű értelmes választ adni. Csodálom h ennyien megbirkóztak vele.
2016. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindenkinek van szűzhártyája, és nem mindenkinek ugyanolyan mértékű a "takarás" és nem is mindenki vérzik amikor elszakad. Lehetséges hogy neked se volt, de az is lehet hogy a sportolástól, vagy az ujjazásról tűnt el, nem feltétlenül érzed, hidd el. Az is lehet hogy még megvan és az ujjad felfér úgy hogy nem érzed. Nem kell megijedni akkor se ha nincs:)
2016. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!