Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veletek kellemetle...

Történt már veletek kellemetlen baleset a menzeszetek alatt? Kort is létszíves.

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokszor. Mert nagyon erős a vérzés és ha nem tudok órákig mosdóba menni, akkor átázok. Pláne ha véletlenül elmozdul a betét.

Sajnos eü-ben dolgozom, fehér ruhában, annyi, hogy többszöt hitték már azt, hogy beleültem valamibe. Van hogy magamra kanyarítok egy fehér köpenyt, és az takar valameddig. Hiába az extra szuper betét, tampon. A fogamzásgátlót meg nem bírja a szervezetem, vagy depressziós voltam tőle öngyilkossági gondolatokkal, vagy híztam tőle miközben alig ettem. Inkább kockáztatom a ciki helyzeteket, ha èpp dolgozom akkor, havi egy-két nap.


30N

2016. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, kB 13 évesen.

19L

2016. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen. 34.


létszíves??? wtf

2016. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, 12 évesen.


21/L

2016. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen, még középiskolás koromban volt, hogy suli közben átáztam, olyan lett kicsit a farmerem, szerencsére volt nálam pulcsi és azt a derekamra kötöttem, így nem látta senki sem.

Munkahelyen is volt olyan, hogy átáztam, csak a bugyim lett olyan. (nekem is, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, iszonyat erős lett a vérzésem). De akkor már készültem rá. Szokott nálam lenni pót bugyi és gyakran kinézek a mosdóban, hogy nem történt-e valami.

Egyszer nyaralás alatt jött meg, úgyhogy csak másfél hét múlva kellett volna, így semmi nem volt nálam. Szerencsére ott a nyaraló területén volt egy bolt és lehetett kapni tampont is. (Betétet viszont nem, és én azt jobban szeretem.)

Volt, hogy tudtam, hogy sokáig nem jutok mosdó közelébe, akkor két bugyit húztam fel, a legnagyobb betétet, ilyen éjszakait, és bő, sötét ruhát húztam, hogy akkor talán kevésbé látszik, ha gond lesz, és persze volt nálam hosszú kardigán, hogy azt felhúzom, ha esetleg lenne valami folt a ruhámon.

2016. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amióta kivették a miómám, csökkent a vérzés mennyisége. Azóta nem ázok át. 41.
2016. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer beáztam vendégségben:D De nem vették észre és hál istennek a barna bőr kanapén ültem nem pedig a fehéren...Fáradt voltam, késő volt, sok minden történt, nem jutott eszembe hogy betétet kéne cserélni. Szerencsére sötét nadrág volt rajtam és a táskám pont a fenekemre lógott, de vagy 3-4 centi átmérőjű foltom volt. Hát nagyon szar lett volna ha nincs szerencsém, nagy vendégség volt és nem szűk család...:D Ekkor 16-17 voltam, nem emlékszem pontosan.
2016. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!