Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampont hová és hogyan kell...

A tampont hová és hogyan kell felhelyezni? És milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés
13éves vagyok,nemrég jött meg a haviim,és szeretném megkérdezni h milyen gyakran kell cserélni?Honnan lehet tudni h eljött a csere ideje?És abba a lyukba kell felhelyezni,ahol pisilünk?:D
2008. szept. 25. 22:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
akivel*
2008. szept. 26. 14:03
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
De egyházi iskolában is van biológia óra! Kellene,hogy tanulj. S egyházi iskolában is van női tanár illetve kell legyen iskolavédőnő akik megkereshetsz. Szóval ez utóbbi nem kifogás. S nincs nagymama, nagynéni? EZ sem lehet kifogás. Szóval gondolkodj azon kivel beszélhetnél ilyenekről.
2008. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nemigazán akarok magyarázkodni,nadeh..Az iskolába a védőnő akkor jár be amikor oltást ad meg ilyenek..Az egész osztály előtt..Mégsem kérdezhetem meg olyankorr..Apunak csay 2 öccse van,és a nagymamámék 70km-re laknak innek..Szóval nem igazán tudok kihez fordulni...
2008. szept. 26. 20:10
 14/23 A kérdező kommentje:
csak*
2008. szept. 26. 20:11
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak olvastam a válaszokat, eddig nem írtam. Sajnos abban igaza van az előttem írónak, hogy valakivel jó lenne megbeszélni ezeket a dolgokat. Ha van kérdésed, nekem nyugodtan írhatsz. Anonim. Szóval kérdezz bátran.

Írj privit, ha valami érdekel, vagy tanács kellene.

2008. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát köszi..Tudom h igazuk wan,de ninsc kiwel.

Am nagyonköszii

2008. szept. 27. 23:12
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Van iskola orvos akiitől elkérheted a védőnő telefonszámát és elérhetőségét. Ráadásul amikor oltást megy adni akkor is megkérheted, hogy találkozzon veled máskor. minden iskolában van olyan helyiség ahol tudnátok négyszemközt beszélni.

Azt viszont nem hiszem,hogy apukád testvéreinek nincs felesége vagy valakije akivel jóban vagy. Az pedig, hogy a nagymamád 70 km-re lakik megint csak kifogás. Hiszen amikor nála vagy pl a nyáron már rég meg kellett volna kérdezned tőle ezeket. Hiszen ha olyan jó a viszonyod vele mint nekem az enyémmel aki tőlem 100km-re lakik, akkor bármit megbeszélhetsz. Nem hiszem,hogy ennyire nincs senkid. Szerintem csak egyszerűen nem akarsz tudomást venni a dolgokról. Nem az a baj,hogy nem tudsz vagy nem vagy tisztában dolgokkal. Hanem az,hogy nyilvánvalóan nem akarsz tenni elle4ne és idegenektől kérsz tanácsot ahelyett,hogy keresnél egy bizalmast. Barátnőd van? És neki anyukája? Vele is lehet ilyenekről beszélni. Én csak azért nem kérdeztem ilyenről a barátnőm anyukáját, mert nekem van anyukám aki elmondott mindent akkor amikor kellett. Mióta élsz apukáddal? Előtte nem mesélt arról anyukád honnan jön a gyereke? Ja és van könyvtár és vannak könyvek is. Szóval kifogást halmozol kifogásra.

Én nem ítélkezem ,csak adom az ötleteket hová fordulj az internet helyett. Mert a neten olyat is kaphatsz amit nem akartál, lásd fenti válaszok némelyikét.

2008. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem,nemjó a viszonyom senki rokonnal sem..a mamámmal nem lehet ilyenekről beszélni..Barátnőők....Nemrég költöztünk ide,szal nincs olyan akivel jóban vagyok annyira,h iyet kérdezzek.Nem h anyujával..Nah mind1
2008. szept. 28. 15:03
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Mit mondjak erre?

Sötét vagy.

Nem akarásnak nyögés a vége.

2008. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Mit mondjál erre?

sztem semmiit:D

2008. szept. 29. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!