Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampont hová és hogyan kell...

A tampont hová és hogyan kell felhelyezni? És milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés
13éves vagyok,nemrég jött meg a haviim,és szeretném megkérdezni h milyen gyakran kell cserélni?Honnan lehet tudni h eljött a csere ideje?És abba a lyukba kell felhelyezni,ahol pisilünk?:D
2008. szept. 25. 22:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

nemtoom kajak elég sok a kifogás.

de abban nincs tényleg nincs igazuk meg közük h mért kérdezed meg itt.ugyanis ez az oldal elvileg azért van nem?

nézzétek meg a fejlécet amitmáshol nem mertél bla bla.

én anyámal élek 15 vagyok.de énse mertem soha ieneket kérdezni nem azért mert roszba vok vele hanem mert gáz meg ienek.toom h nem de mind1.am én betétet használok.még nem probáltam tampont de elvileg mini tampont már kezdetektöl lehet használni.am sztem youtubon sok ien vidi van h h kell felhelyeznié.ird be h 'how to insert a tampon" és kiis ohoz párat,am sok szerencsét:D

2010. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
2012. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szerintem ne tampont használj inkább betétet. Tampont max. akkor ha medencébe mész. Viszont ha mindenáron akarsz: mikor nekem megjött olvastam pár oldalt és ott különböző dolgokat írtak. Volt ahol 5-6 órát írt viszont ha medencézel akkor fél max. 1 óra. Ja, és ne foglalkozz a bántó üzikkel nem mindenki tudja ezeket a dolgokat ez van. Remélem segítettem. Szia
2014. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!