Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Boldogtalan lehetsz, ha nem...

Boldogtalan lehetsz, ha nem élsz szexuális életet?

Figyelt kérdés
biszexualitást beleértve soha nem probáltam, de a csajok jobban érdekelnek.de ezáltal befolyásolja a mentalitásomat.és nem vagyok rendbe belüröl.köszi
2011. febr. 1. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az más dolog, ha még sosem szexeltél. Nekem volt egy olyan időszak a párkapcsolatomban, amikor 1 évig nem szexeltünk. Folyton feszült voltam, veszekedtem, aztán nem bírtam tovább, és félreléptem. Boldogtalan voltam.
2011. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek van ra igenye es nem kapja meg akkor igen. En nem szexelek nincs is ra igenyem, nem vagyok boldogtalan. 19L
2011. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez emberi szükséglet. Egy idő után feszült leszel
2011. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kikészülök, ha 1-2 hétig nincs szex. Ugyanúgy vagyok, mint az előttem szóló, ingerlékeny. Szóval igen, kihatással van a mindennapi életre.
2011. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy boldogtalanság és az hogy feszült vagyok a szex miatt, az szerintem 2 teljesen különböző dolog. Attól önmagában még nem leszel boldogtalan, hogy nem szexelsz.
2011. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

Én örülök neki a legkevésbé, de gondot okoz a hiánya.


Amikor az ember sok ideje/soha nem csinálta, vagy netán sosem élvezte, akkor sokszor azt képzeli hogy nincs is rá szüksége, mert elveszíti a viszonyítási alapját. Én többször nélkülöztem hosszabb ideig, szóval számomra eléggé látványos ez a kontraszt.


X hónap után sokszor nem kívánja az ember, viszont támadnak olyan enyhe elmebajai, amik egyébként nem volnának.

2011. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen mert vannak szükségleteid..
2011. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!