Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmennék a nőgyógyászhoz...

Ha elmennék a nőgyógyászhoz másik fogamzásgátlóért írna fel nekem?

Figyelt kérdés
nincs panaszom a mostanival semmi nem romlott sőt, viszont ez a 7 nap nagyon zavaró .. miután le telik a 7 nap mindig van hogy majdnem elfelejtem bevenni a tabit .. így hogy nincs a mostanival bajom írna a doki egy olyat ami placebos?
2016. jún. 24. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Telefonra riasztás? Vannak ilyen naptár alkalmazások is hogy jelzik és addig emlékeztet amíg be nem veszed és azt nyomod be.

Szedési gond miatt kérhetsz másikat, placebosat vagy hüvelygyűrűt, de nincs rá garancia hogy azzal nem lesz panasz illetve ugyanúgy elő kell venni az új levelet/gyűrűt. Inkább akkor vegyél vastablettát vagy valami vitamint és azt szedd a 7napban és riasztás akár ébresztő is jó!

2016. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen szerencsétlen. Állíts be ébresztőt a telefonodon, én is így csinálom, és mindig beveszem. Emiatt gyógyszert váltani baromság, csak bekavarsz a szervezetedbe.
2016. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!