Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljes méheltávolítás után...

Teljes méheltávolítás után vérzés?

Figyelt kérdés
2,5 hete eltávolították a méhem és a petefészkeimet laparoszkópos műtéttel, a hüvelycsonkot meghagyva és egy szalaggal a hasfalhoz rögzítve. Szépen gyógyult látszólag minden, nem erőltettem semmi nagy volumenű dolgot, szerencsére tudtam itthon feküdni, most mégis elkezdtem vérezni. Semmi fájdalmat nem érzek amiből azonosítani tudnám honnan eredhet pontosan. Ez normális ilyenkor vagy azonnal menjek vissza a kórházban?

2016. jún. 27. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben legalább is felhívnám az orvost, de inkább bemennék hozzá.
2016. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem csak kifele vérzel, hanem befelé is, ezért feltétlenül lásson orvos - és minél előbb!!
2016. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentem, és kiderült, hogy a bent maradt két centis méhcsonk sorvadása miatt van az egész. Hat hétig ez belefér.
2016. júl. 13. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha.. hát, ezt elfelejtették mondani anno nekem is. Igaz, nekem már az altatót is beadták, mikor a beleegyezőt aláírtam..


Örülök, hogy rendben vagy :D


2. voltam.

2016. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!