Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mi bajom lehet?...

Segítség! Mi bajom lehet? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután maszturbáltam, a csiklómat dörzsöltem. és most fürödtem és érzem h ott lett egy fehér pötty és csíp amikor hozzáérek, nagyon érzékeny. Nagyon félek nehogy vmi bajom legyen, hisz nagyon kínos lenne anyukám elé állni:S Írjatok légyszíves, Értelmes válaszokat előre is köszönöm. 16L
2010. ápr. 13. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a fehér pötty gombára utal. ha csak felsértetted volna a nyálkahártyát az vízszínű, esetleg vöröses hólyag formájában látszik. nem viszket, csak fáj?
2010. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem viszket. érzékeny nagyon. alig bírok hozzányúlni.
2010. ápr. 13. 21:20
 13/20 anonim ***** válasza:
hm. akkor valószínűleg tényleg nem gomba, hanem a kezedről valamilyen kórokozó került a nyálkahártya alá.
2010. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És akkor most mi lesz? Van félni valóm? el fog múlni? Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2010. ápr. 13. 21:24
 15/20 anonim ***** válasza:
az attól függ. ha olyasféle kórokozó, amit jól kezel az immunrendszered, akkor előbb-utóbb meggyógyul magától. ha nem, akkor úgyis érezni fogod, hogy jobban fáj, vagy megjelennek másfajta tünetek is. gyógyszertárban lehet kapni kamilla és cickafark teát (nem a filteres, hanem a gyógyszerkönyvi minőségű aprított, szárított fajtára gondolok). készíts belőle főzetet, 1 teáskanálnyit kell leforrázni 3 deci vízzel és fél órára állni hagyni, majd leszűrni. ezzel naponta kétszer mosd át a hüvelyed környékét, különösen ott, ahol a fájdalmat érzed. a kamilla gyulladásgátló, a cickafark fertőtlenítő hatású. ha pár napon belül nem múlik, akkor pedig muszáj orvoshoz menni, mert antibiotikum kell rá.
2010. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még ma reggel is nagyon fáj:S
2010. ápr. 14. 06:44
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutna h redvás kézzel magamhoz nyúljak. De komolyan, mit gondoltál?
2010. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Természetesen mostam kezet előtte. csak ezt nem írtam, mert ezt egy természetes dolognak tartom.
2010. ápr. 14. 20:12
 19/20 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy csak egy pattanás?
2010. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Ja de persze ne nyomkodd!! ha az, akkor elműlik pár napon belül. ha nem menj el vele dokihoz!
2010. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!