Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Depressziós lehetek?

Depressziós lehetek?

Figyelt kérdés

Rengetegszer van ugy hogy egyszer jo kedvem van,egyszer nem..És mikor nincs,olyankor általában ennék,és senkivel se beszélek szivesen, legszivesebben itthon fekudnék és aludnék,és folyton sirhatnékom van,de nemtudok.. A legrosszabb az,hogy még én sem tudom mi a baj..Tehát egyszer jokevem van,utana a masik pillanatban mar csak ulok es nezek magam elé,és kezdodik minden amit leirtam..Miért van ez?

Rengetegszer van igy..Sokszor élni nincs kedvem..16L



2016. jún. 27. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz mikor rosszkedvem van,még a barátommal sincs kedvem beszélni,akivel 13 hónapja vagyok együtt..
2016. jún. 27. 19:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és barátaim sincsenek.. de tényleg.. akkor vagyok tarsasagban ha parommal megyek valahova.. telon senkivel nem beszelek es facen se..nincs kivel.. csak a parommal..es hianyzik mar egy barat akinek kionthetem a szivem..
2016. jún. 27. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megállapítani. Ha úgy érzed neked ez nem jó keress fel egy pszichológust (háziorvosod is ajánlhat egyet). Ha csak pillanatnyi a dolog, akkor max elmész párszor és megállapítja, hogy makk egészséges vagy. Veszíteni nem veszítesz vele. Legalább kicsit kibeszéled magad egy idegennek, aki nem elfogult és nem ítélkező.
2016. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Írj privit, beszélhetünk.

Talán tudok segíteni kicsit :)

2016. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Állanoan aludnék és folyton csak magam lennék.. Mikor jokedvem van néha,akkor sincs kivel hülyéskedni stb..
2016. jún. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!