Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós, idegbeteg lehetek?

Depressziós, idegbeteg lehetek?

Figyelt kérdés

Nincs semmi célom az életben. Nem tudom magam elképzelni a jövőben. Mindig azt mondogatom, hogy korán fogok meghalni. Mindig van egy ilyen érzésem.A szüleim és a testvérem idegileg teljesen kikészítenek.Folyamatosan provokálnak és idegesítenek. Mindig egyre idegesebb vagyok. Már attól is a falra mászok, ha hozzám szólnak, még akkor is ha teljesen normálisan. Szerintem egy kis gyilkos hajlamom is van vagy nem tudom, mert van olyan, hogy elképzelem, hogy fojtanám meg őket vagy valami hasonló! Nagyon sok hangulatingadozásom van. Az egyik percben boldog, kedves vagyok a másikban meg vagy mindenkivel ordítozok vagy senkihez nem szólok. Régebben vagdostam magam és mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Ezek csak fellángolások (a vagdosás sem volt az igazi, mindjárt elvérzek), de félek, hogy egyszer meg is teszem, mert már majdnem begyógyszereztem ma magam.

Kezd megijeszteni ez az egész. Félek magamtól. Most mi van velem? Mit csináljak?

Ja, és nem, nem vagyok emó.

Legyetek szívesek normális válaszokat küldeni!

14/L



2015. márc. 18. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a része rám is illik "Nincs semmi célom az életben. Nem tudom magam elképzelni a jövőben. Mindig azt mondogatom, hogy korán fogok meghalni. Mindig van egy ilyen érzésem."

Szerintem pszichológushoz menj, eléggé komoly gondjaid vannak.

2015. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És szerintem depressziós vagy, de kétlem hogy idegbeteg lennél.
2015. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Major depresszió. Én is ebbe vagyok.
2015. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!