Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek depressziós vagy ez...

Lehetek depressziós vagy ez csak valami tini izé?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok lassan 16 leszek. Egész nap rossz a kedvem, nem eszek,iszok eleget,nem tudok aludni esténként. Napirendszerességgel sírok, volt mikor ártottam magamnak. 3 éve van ez, hogy néha vannak ilyen mélypontjaimat és utána mindig megjavul minden, de hónapokkal később minden kezdődik elölről.

2016. jan. 9. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A kettő keveréke, de inkább depresszió felé sántít.

Én azt mondom, hogy lásd meg apró dologban a jót, és ne a dolgok rossz oldalát nézd! :)

Tűzd ki célul, hogy boldog leszel. És ezért tegyél minden nap valamit, próbálj ki új dolgokat, ismerkedj.

Innen lesz szép győzni :))

2016. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon motiváló volt! Köszönöm!
2016. jan. 9. 10:50
 3/3 anonim válasza:

Minden fejben dől el.

Egyébként ha sokat mosolyogsz bagy nevetsz attól minden jobb lesz, nézz akár vicceket vagy bármi:) linkelek olyat amin ugy sem birod ki, hogy legalább ne mosolygj:)

2016. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!