Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megerőszakoltak, nem voltam...

Megerőszakoltak, nem voltam még sose nőgyógyásznál és kihagynám idég lenesen a szüleimet belőle mert nincsenek itthon első sorba csak elakarok menni egy nőgyógyászhoz, vannak ingyenesek? Mit kell tennem? 18/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden SZTK-ban.
2016. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak bemegyek az egyik sztk-ba és megmondom ,hogy nőgyógyászhoz szeretnék bejutni? Vagy hogy kell elképzelni? Segítsetek kérlek mert muszáj elmennem
2016. júl. 3. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A helyi sztk-ban az a szakrendelés, ingyenes. Időpontot kell kérni ahhoz a dokihoz akihez menni akarsz vagy aki van, ez pár hét (nálunk 4 általában) sajnos, ha nem vérzés gond (nem áll el) vagy gomba-fertőzés (de még ennél is lehet hogy nem fogadnak egyből), ilyenkor lehet soron kívül, az időpontosok után fogadnak.
2016. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el a rendőrségre feljelentést tenni.

18 éves gondolom van még hallgatói jogviszonyod, így tb is jár, ezért bármelyik kórházban megvizsgálnak. Nem tudom, hogy tb-re van-e valahol most hétvégén nőgyógyászati ügyelet, de ha nem találnál, akkor holnap mindenképp menj el valamelyik szakrendelésre.

2016. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A rendelőintézetek általában a helyi betegeket szokták fogadni, tehát oda menj, ahol a lakcímed van. Nem mind egyformán működnek, de a nőgyógyászat szakrendelésre szerintem alapvetően beutaló nem kell, viszont általában előjegyzés szokott lenni és nem biztos, hogy közeli időpontot tudnak adni, neked meg gondolom azonnal kéne. Sürgős eseteket persze fogadnak azonnal, viszont ahhoz meg kell mondanod a recepción, hogy mit akarsz. A rendelőintézeteknek általában van valami honlapjuk, keresd meg a tiétekét és ott találsz információkat, elérhetőőkséget.


Vannak ilyen segélyvonalak szexuális erőszak áldozatainak, esetleg felhívhatsz egy ilyet, ők pontosan azért vannak ott, hogy segítsenek és válaszoljanak a kérdéseidre, anonim módon.

2016. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó ötlet.

Nézd ezt: [link]


Főleg a NANE oldalát.

Mehetsz a kórházak sürgősségi osztályaira is. Ez nem olyan, amivel sorba kéne állni heteket! Sürgős ellátásra van szükséged.

Ha látleletet akarsz, akkor lehetőleg ne fürödj meg, ha még nem tetted, mehetsz akár éjszakai ügyeletre is!

Szerintem is tegyél rendőrségi feljelentést, de készülj fel rá, hogy a kihallgatás lelkileg megterhelő lehet. A NANE ebben is tud segíteni, hogy felkészítsenek.

2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen szerezz esemény utáni tablettát! Ügyeletes orvos kiírja.
2016. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor fölösleges vesződni az időpont kéréssel. Menj el minél hamarabb a legelső nőgyógyászati ügyeletre, remélhetőleg soronkívül fogadnak és várakoznod sem kell. A legjobb az lett volna, ha a bizonyítékok frissek és az első utad odavezet. Továbbá tegyél feljelentést.

Sajnálom, hogy ez történt.

2016. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha megmondod miert kell Idopont, akkor azonnal soron kivul is vesznek. Vagy masnapra visszahivnak.

Engem is megeroszakoltak, esemeny utanit kaptam 72orasat. Amit 79òra utan irtak kb fel.de Azert bevettem...

Soron kivul vettek be ingyenesnel. Sztkban

2016. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj be, szólj hogy mi történt-nem fognak időponttal vacakolni. és nem ártana a rendőröknek is szólni. Az esemény utáni mellett legalább azt is kiderítik hogy nem fertőztek-e meg valamival.


Sajnálom ami veled történt, tudom milyen. Engem is megerőszakoltak.

2018. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!