Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó, visszatérő elviselhet...

Állandó, visszatérő elviselhetetlen fajdalommal jaró felfázás. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok orvosnál jártam már vele (termeszetgyógyásztól kezdve rengeteg urológus, nőgyógyász). Nem múlik 4 éve. Megkeseríti az életem. Eleinte csak úgy kijött, mostanaban viszont minden alkalom után, hogy a párommal együtt vagyok. Nem talalnak soha semmi okot az orvosok, így mindig passzolgatva vagyok. Attól félek, hogy rámegy a kapcsolatom, a munkam, a tanulmányaim. Ha egyszer elkezdődik a betegseg nem tudok ülni/járni/feküdni. Csak az antibiotikum segit, a legerősebb fajdalomcsillapitók se használnak mar. Ha esetleg barkivel elofodult mar ilyen és kigyógyult, illetve mar annak is örülök ha olyan orvost tudtok mondani aki komolyan vesz! Köszönöm!

2016. júl. 4. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

C vitamint emeld még napi 2-3* 1000 mg-ra

Menj el urológiára újra!

2016. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 8 hónapja folyamatosan van húgycsőgyulladásom, nem tudják mi okozza, mert nekem is negatív a vizelet. Még chlamydia tesztre fogok elmenni, mert az még nem volt. Sajnos pontosan tudom, milyenek az orvosok, pl ha én nem javaslom az egyiknek a clamydia tesztet, el sem küldött volna, egy nőgyógyász meg határozottan kijelentette, hogy ez tuti nem clamydia, de azért nézessem meg, biztos ami biztos. Szóval kb úgy kell rábírni az orvosokat, hogy ugyan, mondj már valamit. (Engem is amúgy össze-vissza passzolgatnak, senki nem tud semmit, úgy érzem senki nem akar segíteni.) Az egyik orvos még régen azt mondta, hogy kéne hólyagtükrözés, mert lehet hogy gomba okozza nekem ezeket a panaszokat, de ebbe nem mertem belemenni, mert én nagyon nem bírom az ilyesmit.

Amit tudok javasolni, hogy csináltass egy teljes vérképet, mert ki tudja, milyen rejtett betegség áll a háttérben. Nekem a vérképemben volt 1-2 óriási eltérés, ezeket kezelik most is, de hogy őszinte legyek, ettől még a húgycsőgyulladásom nem javul. De ki tudja, lehet hogy majd javulni fog, és ez a probléma okozója, szóval nem árt ha elmész vérvételre. Lehet tényleg hogy neked is van valami eltérés, és hiába kezelnek bármivel, nem tud véglegesen elmúlni emiatt.

Ha konkrétan együttlét után jön elő a dolog, akkor azt szokták javasolni az orvosok, hogy vegyél be utána 1 szem enyhébb antibiotikumot. Csak hát ugye neked negatív a vizelet, ilyenkor meg nem tudom, hogy jó-e az antibiotikum. Ismerek egy orvost, aki elvileg nagy százalékkal gyógyítja ezt a betegséget ilyen módszerrel, ha érdekel, priviben megírom az elérhetőségeit, lehet hogy neked ez hasznos lesz.

Amit még kipróbálhatsz, az az Urell tőzegáfonya kapszula, 5000 ft körül van, 15 db, de írták, hogy negatív vizelet esetén is alkalmazható. Este kell bevenni 1 szemet, 15 napon keresztül. Nekem sokat enyhített a dolgokon, de nem mulasztotta el teljesen, most kezdek egy 2. kúrát.

Még azt mondják, a 100%-os meggylé is jó ilyen gondokra. Ezt nem tudom megerősíteni, mert én csak 25%-os meggylevekhez tudtam hozzájutni, de nem árt ezt sem kipróbálni. Ebből napi 3 deci elég, így azért az ára sem durva.

Remélem, valami használni fog, kitartást! Tudom, hogy milyen szar ez :(

2016. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat/tanácsokat!

Meg akkor mikor a kérdést kiirtam kaptam egy üzenetet amiben azt tanácsolta nekem egy kedves hölgy, hogy próbáljam ki a D-Mannose nevű csodaszert. Még azon a héten elmentem megvenni (Pesten van mintaboltjuk, én oda mentem be). Az eladó nagyon aranyos volt és szinte el se kellett mondanom, hogy milyen tuneteim vannak es mikor jelentkezik leggyakrabban. Elmondta, hogy pontosan hogyan is kell szedni kuraszeruen es persze mindent pontosan betartottam. Azota egyszer sem volt semmi problemam, pedig mar eltelt eleg sok idő. Ugyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek. Az orvosokban mar nem is nagyon biztam, tul soktol kaptam meg azt, hogy 'o hat ez csak egy kis felfazas'. Pont jokor jott. Szoval nekem bevallt es nagyon szepen koszonom neked, hogy akkor irtal. 17 eves korom ota most eloszor nem felek mar a felfazastol (annyira :D)

2016. okt. 17. 16:40
 14/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is hasonló gondokkal küzdök, már lassan 2 éve. Segített ez a csodaszer? Azóta sem jött vissza a hólyaghurut?

2017. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nagyon bevalt. Miota nem szedem egyszer jott vissza, egy hosszabb strandolos nap utan. Nalam ez a por megelozesre tokeletes, de akkor is csak ugy ha tenyleg normalisan betartom az utasitasokat (miutan bevetted nem iszol 1-1.5 oraig majd ha az letelt lotyolsz mint egy kiskacsa). Mikor elojott ujra, ez most nyaron volt nagyon megijedtem hogy na megint kezdodik minden elorol es semmi nem hasznal. De szerencsere csak a strandon szedhettem ossze valamit nem csak ugy elojott a semmitol mint eddig. Kuraztam ezzel a porral 2 hetig (meg ugye szedtem akkor antibiotikumot is, mert miutan megtortenik a baj nalam nem hasznal mas csak az gyogyszer) es azota nem volt semmi, se egy rossz erzes hogy kezdodne, se fajdalom. Nem olcso, teny, de olcsobb mint egy profi orvos aki megint elmondja neked hogy maga csak fel van fazva :). Remelem tudok segiteni, mert igy nem lehet elni, hogy felsz minden nap hogy na mikor jon elo ujra a mumus. :)

2017. nov. 14. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!