Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédülés, derékfájás, jobb...

Szédülés, derékfájás, jobb oldalon alul kicsit kemény a hasam es van amikor fáj is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakivel? Én kb 2 hete hagytam abba a fogamzasgatlot 4 hónapig szedtem de total rosszul voltam tőle. Lehet ettől? CSak 2 hét mulvara van időpontom a nőgyógyaszhoz:/
2016. júl. 24. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogamzásgátló abbahagyásától is, de ezek lehetnek pl. petefészek ciszta tünetei is...Próbálj meg egy hamarabbi időpontot kikönyörögni a Dokitól!!!
2016. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a menstruàció tünetei
2016. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De már egy hete tart. A normál menzesznek meg majd csak 4-re kéne megjönnie
2016. júl. 25. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel dokit
2016. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már van időpontom jövőhétre
2016. júl. 25. 20:08
 6/7 anonim válasza:
Vakbél nem lehet? :/ mindenképpen írd meg, hogy mi van veled
2016. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Barmilyen furcsa de a menzesz előjelei voltak. Az volt az első rendes miután abbahagytam a fogamzásgátlót es igy reagált ra a szervezetem. Eddig meg Sosem voltak ilyen tüneteim ugyh azert ilyedtem meg :)
2016. aug. 9. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!