Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ketsegbe estem, ez normalis?

Ketsegbe estem, ez normalis?

Figyelt kérdés

Bocsanat a helyesirassrt es az ekezet hianyokert elore is!!

Szoval. Multhet csutortokon jott meg (nem eloszor, eloszor juniusban jott meg) es altalan 4-5 napig tartott eddig. Most is igy volt hogy cs-p-szo-v megvolt, hetfon pedig mar csak 1-2 csepp kerult a betetre. Viszont ma mintha dezsabol ontenek megint megjott... Normalis ez igy? Juniusban volt az elso.... Amugy nem tudom mennyire hasznos info de elobb jott meg 3 nappal..

13,5L,szeptemberben leszek 14 eves



2016. aug. 9. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, az, hogy beálljon a rendszeressége a ciklusodnak hónapok/évek kellenek. Nekem még ma is van olyan, hogy megjön, eltelik 2 nap, a 3. nap sokat vagyok ülőhelyzetben, kevesebb jön, és a 4. nap újra nagyobb mennyiség és 5. nap kezdek tisztulni.
2016. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke koszonom. Csak annyira meg vagyok ijedve mert alapbol eddig nagyon nagyon keves jon mindig, de most mondom folyik folyik folyik... El fogok verezni?? 😂😱😱
2016. aug. 9. 14:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Es 15 perc alatt mar a 2. Betetem van bent... Nem azert mert atazott csak mert nem akarom h atazzon.... Szerinted shombatig elmulik?
2016. aug. 9. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmo baj, eleinte normális.

Én majd' egy évig 10-11 napokat menstruáltam, most már az 5-6. napon is csak pecsételek.

Elvérezni nem fogsz, csak most jobban jön. Nekem néha előfordul, hogy a maxi betét öt! perc alatt átázik, szóval... :(

2016. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ma este mar epphogycsak volt egy nagyon keves ver, szinte el is mult... 😊

2016. aug. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!