Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlt a hüvelygomba, vagy sem?

Elmúlt a hüvelygomba, vagy sem?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam nőgyógyásznál, mert enyhe viszketést éreztem lent, illetve besűrűsödött a folyásom.

Azt hittem elkaptam valamilyen fertőzést... a kenetet vett, és hüvelygomba volt.

Javasolta, hogy használjak rá Canesten kombit (3kúp+kenőcs), ha nem változik, esetleg rosszabbodik, keressem meg és más kezelést kapok.


A kúp már szerdán este elfogyott, a kenőcsöt még használom azóta.

Az a minimális viszketés már az első használat után elmúlt, illetve a kisajkaim alul brutálisan be voltak dagadva hétfőn, de az már estére lehúzódott.

Vissza sem tértek ezek. Folyást nem tudom megítélni, mert az nekem mindig is volt...

Jövőhéten szabin van az orvosom, SZTK-ba meg soha többet nem megyek...


Vajon elmúlhatott? Nem viszket, nincs elváltozás, nincs csípő vagy égő érzés.

(Illetve, ha a krémet a hüvelyemhez kenem (nem belülre!!) akkor kicsit fura érzés, de ezt még a doki is említette, hogy ilyen lesz, mert így hat)


2016. aug. 20. 10:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem szexuális úton kaptam el a fertőzést.
2016. aug. 20. 10:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg elmúlt, de használj valami hüvelyflóra helyreállítót. Gynoflort vagy ilyesmit.
2016. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!