Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Akinek már nyúltak a...

Lányok! Akinek már nyúltak a fenekébe a nőgyógyásznál, hogy viselte? Nem ciki nagyon?

Figyelt kérdés
Közben odanézett a doki? Fölszólított valamire, kellett valamit csinálni? Nem volt közben erős szégyenérzetetek?
2010. ápr. 20. 02:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kerestek még semmit nőgyógyászati vizsgálatkor a végbelemben Pedig 30 vagyok, 3-ik gyerekemet várom szóval nézegettek eleget..Hülyeség hogy onnét vesz mintát,mire székletvizsgálatra?Onnét nem tud kenetet venni.

Szűzeknél előfordul,hogy végbélen keresztül vizsgálnak, de ez is orvostól függ.

2010. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én voltam szüzen is nőgyógyásznál de nem turkált a végbelembe.Ez nekem is új hogy onnan vizsgál. :S

De ha azt nézzük minden nőgyógyászati vizsgálat kellemetlen :S akárhova nyúlkál

2010. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

nekemsem nyúlkáltak még a végbelembe, pedig egy 90hez közelítő orvosom van:D

mellesleg sztem nem kellemetlen a nőgyógyászati vizsgálat, max 1 perc alatt megvamn az egész, észre sem veszed és már kész is

2010. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Bedugja az ujját, és forgatja kicsit jobbra-balra, közben sóhajtasz és ellazulsz.
2010. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Engem legeslegelőször - 13-14 voltam - így vizsgált meg az orvos, anyukám is bent volt. Így tapintotta ki a méhet, és halvány emlékeim szerint, valami olyasmit mondott, hogy mert még szűz vagyok, meg kislány... Mondta, hogy semmi rossz nem lesz, olyan mintha kakilni kellene. Olyan volt, de nem fájt vagy ilyesmi. Egyébként női doki volt, úgyhogy olyan érzés volt, mint bármely más dokinál. Ha akkor egy férfi vizsgál meg így, lehet, hogy rosszabb érzés lett volna.
2010. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem hátrahajló méhem van, mégsem vizsgáltak sosem végbélen kerezstül, pedig már 2 gyereket szültem.

Valószinüleg a szűz lányokat vizsgálják végbélen keresztül, mint ahogy azt az előttem válaszoló irta.

2010. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Első vagyok.Hogy onnan mit vizsgál,nekem sem világos,de gondolom kapcsolatban van azzal,hogy szűzen mentem oda.

Amúgy kicsit félreérthető,amit írtam: nem hogy rendszeres nemi életet nem élek,de egyáltalán nem élek nemi életet,és nem is éltem soha.Tudom,így is rám férne pár ellenőrző vizsgálat a biztonság kedvéért,de hajlamos halogatni az ember lány,ha egyszer valami ennyire kellemetlen.

2010. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, szüzeket szoktak általában végbélen keresztül vizsgálni.

És egyébként a vagina jól tapintható a végbélen keresztül.

2010. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én is szűzen mentem el és mondtam nem így vizsgált meg,hanem egy kispálcikával vett mintát tőlem,meg lehet ám szűzeknél is rákszűrést csinálni,csak kisebb rugalmasabb eszközt használnak.A barátnőmet akarta igy megvizsgálni a doki,de ő szólt,hogy inkább ne,a hagyományosat választja,nem volt belőle gond.Nálam volt egyszer ciki,mert én nem szeretem ha meg akarják nézni a mellemet is mert nem azért megyek oda és szóltam,hogy bocsi de nem,nem tetszet neki,aztán kit érdekel,nem volt belőle gond.
2010. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűzként mentem el,de nekem sem csinálta végbélen keresztül,bár nagyszájú vagyok nem is hagytam volna,én azt is megkértem,hogy a vizsgálat alatt nem álljon és nézen még a nővér se,mert volt külön vizsgáló erre a célra,de bele ment,csak merni kell szólni.Elég ciki szerintem is hogy széttárt lábbal terpesztesz,nem kell oda még más néző közönség.
2010. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!