Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nappal kell a menstruáció...

Hány nappal kell a menstruáció előtt elkezdeni a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Nyaralás miatt nem szeretném, hogy megjöjjön a következő menzeszem. 7-9 nap múlva kell hogy megjöjjön. Ha még ma elkezdem szedni a tablettát akkor nem fog megjönni?

2016. szept. 13. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezzel csak egy jó nagy hormonzavart okozol magadnak, de csináld csak...
2016. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
ezt csak akkor tudod eljatszani ha mar legalabb egy honapja szeded
2016. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyáltalán nem így müködik...
2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

A menstruaciokor kell elkezdeni. Kesleltetni (vagy hogy kimaradjon 1honap) ugy tudnad ha mar szeded legalabb egy honapja es nem tartasz szunetet ket level kozott...de meg akkor is jelentkezhet pecsetelo verzes.

Sztem nem eri meg teljesen osszezavarni a ciklusod.

2016. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tavaly is ez volt a helyzet, akkor 2 héttel a menstruáció elott kezdtem el szedni es láss csodát, nem jött meg amíg szedtem a tablettát..
2016. szept. 13. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Es csak 1 hónapig szedtem
2016. szept. 13. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontozz le csak nyugodtan. Szerinted a fogamzásgátló játék? Jó nagy baromságokat csinálsz.
2016. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jezusom, normális válaszokat várok még mindig, nem olyanokat, hogy "nem így működik". Köszi.

Elmeséltem a helyzetet nőgyogyasznak és ő írta a receptet. De biztos ő a hülye..

Akkor úgy kérdezem, hogy ha most szedem akkor meg fog jönni vagy sem?

2016. szept. 13. 22:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre még senkitől se kaptam választ, aki nem tud rá válaszolni az inkább ne tegye, köszi
2016. szept. 13. 22:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha elmesélted ezt a nőgyógyászodnak, akkor biztos mondott is rá valamit és azt kell csinálnod amit mondott. Mit érdekel téged pár fórumos ember válasza? Vagy netán ő is kiröhögött és most azt gondolod, hogy hülye az orvosod? Akkor csak tessék, vedd be, de aztán ne itt siránkozz, ha pecsételő vérzésed van 2 hónapon keresztül.
2016. szept. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!