Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik, de fájdogál?

Késik, de fájdogál?

Figyelt kérdés

3 napot késik a mensim... Picit fájdogál a hasam, vannak kis pattanások, meg feszültebb is vagyok, bár ez lehet azért mert nem jön meg. Barátommal 2 hónapja voltunk utoljára együtt és előző hónapban volt rendesen.


Félek, hogy valami baj van...


Előzőleg egy picit előbb jött meg. Lehet, hogy most azért késik?



2016. szept. 20. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

3 nap késés az lópikula, senki se mondta neked? Simán ki is maradhat, nem gép vagy. No stress!

20L

2016. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 nap még nem késés, bár ha eddig óramű pontossággal a 29. nap reggelén 9:30-kor jött meg, akkor nyilván furcsa. De nekem egy 5 napos intervallum volt mindig, amin belül még tök jó volt, ha megjön, de előfordult előtte, utána. Ha két hónapja terhes lennél, arról már nagy valószínűséggel tudnál, de nem kerül sokba egy terhességi teszt, 2 hónap után már elég biztosan kimutatja. Bár szerintem csak rendetlenkedik a ciklusod és kész, stressz, iskola, munka, étrend, sok minden okozhatja, még az időjárás is. :)
2016. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!