Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a tampon felhelyezés...

Miért fáj a tampon felhelyezése még 22 évesen is? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nem is nagyon használok, ha nem muszáj, de most sport miatt mégis rákényszerültem, mert betéttel az nagyon kényelmetlen lett volna. A legerősebb napon voltam, de fáj a felhelyezése, mondjuk az igaz, hogy az átlaghoz képest kevesebb a vérzésem (hallottam, hogy valakiből csak úgy dől a vér, hát ez rám a legerősebb napokon sem jellemző).

A sport miatt viszont, ha pont úgy jön ki, hogy akkor kell mennem, kellene használnom.

Mit tegyek?



2016. szept. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Válaszd a legkisebb méretűt. Amikor már éppen csak pecsétel, elég egy minőségi (lila színű) tisztasági betét.
2016. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismét én. :) Azért a lila színű, mert tapasztalataim szerint, az a legjobb nedvszívó épességű.
2016. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisebb méret, hegyesebb végű tampon, más fajta tampon...

Lassan 30 éve használok tampont s most belefutottam egy olyanba, amiből a normál is szokatlanul vastag s amúgyis problémás, szinte mindig fáj kivételkor, az összes többivel nem volt ilyen gondom.


Gyenge vérzésnél kicsit macerásabb lehet a felhelyezés, főleg runtintalanul, de akkor sem szabadna fájnia.

2016. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!