Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sportoláa közben bal oldali...

Sportoláa közben bal oldali hasi fájdalom. Mitől?

Figyelt kérdés
Hello, elkezdtem kardió edzéseket csinálni kb 1 hónapja. Az elején kb. fél perc "Jumping jack" ugrálás utan bal oldalt a hasam alján késszúrós fájdalmat éreztem, de annyira, hogy abba kelett hagynom az edzést. Aztán probalkoztam egyeb, nem ugralos edzesekkel, ott nem volt baj. De ma ujbol megprobalkoztam az ugralassal, es most mar 10 mp. utan jott a kesszuros erzes, ami kb mar egy oraja az edzes utan is tart. Mitol lehet?

2016. szept. 29. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Atkapcsol a majad a tartalek energiakra. Vagyis akkor kezd el "egni a zsir", a tartalekok. Semmi bajod nincs, nem lesz tole, ha eszel normalisan/nem vagy anorexias/nagyon sovany stb illetve az elegendo viz bevitelre nagyon figyelj! Min 3 liter/nap, ha sportolsz. Udito csak ezen felul.
2016. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!