Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom a Canesten kombitól?

Lehet bajom a Canesten kombitól?

Figyelt kérdés
Eléggé kínosan érint a téma, viszont sajnos valahol elkaptam, vagy az antibiotikum kúra következménye, de (valószínűleg) hüvelygombám van. 15 éves vagyok, anyumnak említettem, vett Canesten kombi krémet. Nőgyógyásznál nem voltunk, viszont én inkább el szeretnék menni, viszont az elviselhetetlen viszketés miatt kipróbáltam előbb ezt a krémet. Ugye nem lehet bajom 1 használat után? Orvos utastása nélkül ne nagyon használjam? Eléggé tartok ettől a témától, na meg sajnos a nőgyógyásztól is:/ köszönöm előre is.
2016. okt. 3. 21:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit, hogy mennyi idő után lehet pisilni a krém használatát követően?
2016. okt. 3. 21:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, enyhíti a tüneteket legalább. Mindenképp orvoshoz menj, ne házilag kezelgesd.
2016. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es mikor mehetek ki mosdoba? Felek hogy tul hamar letorlom es akkor nem hat:/
2016. okt. 3. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Belülről is kell kezelni magad a hüvely tablettával. Ha elmész mosdóba, akkor utána ismét kend be magadat a krémmel.
2016. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi bajod lenne tőle, legfeljebb elmúlik a gombád.
2016. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumtól lehet mert felborítja a ph- vagy mit. Nekem is ez volt a bajom pár napja. Antibiotikumot szedtem felfázásra aztán az elmúlt és kijött ez. Utána olvastam mert nem tudtam mire gondolni és igen lehet tőle ilyen baj. Használd a krémet naponta többször ha elég hamar mész pisilni miután bekented akkor kend be újra.
2016. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A krem nem lesz eleg, ha gombad van, mivel a fertozes belulrol jon nem kivulrol. Mindenkeppen menj el nogyogyaszhoz. Nem hinnem, hogy lehet bajod a kuptol de a betegtajekoztaton ez szerepel: Alkalmazása gyermekeknél és serdülőknél

A Canesten Gyno 100 mg hüvelytabletta 18 éves kor alatt nem alkalmazható a biztonságosságra és a hatásosságra vonatkozó adatok hiánya miatt.

2016. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!