Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felek, hogyan hat majd a...

Felek, hogyan hat majd a szervezetemre a fogamzasgatlo, kire hogyan hatott?

Figyelt kérdés
Eletemben eloszor fogom elkezdni szedni, ha minden jol megy a vizsgalaton. Sajnos mivel vissza akartak tartani tole, rengeteg rosszat hallottam rola. Felek az elhizastol, a menstruacios zavaroktol, a trombozistol es meg a meddosegtol is, annak ellenere, hogy nem igazan szeretnek babat(termeszetesen egyenlore). Oszinten szolva, csak megnyugtatast varok, hogy kire hogyan hatott?
2016. okt. 4. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok embernel semmi mellekhatasa, masoknal van. Nekem is van par mellekhatasa, de azokat elviselem a szabad szex erdekeben. Amugy nem kezdenem el szedni soha tobbet!
2016. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mai modern gyógyszerek már a legtöbb esetben nem híznak el a nők, nem fogja megtartani a vizet a tested. Ha nincs nagy esélyed a trombózisra, nyugi. Nekem a 78 órás eseményutánitól voltak trombózis jelei pl fájt a combom (nem az a klasszikus fájdalom, nem tudom elmagyarázni) van a családban olyan, akinek volt trombózisa (még él a mamim :) ). Élek és virulok foggátlóval...
2016. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En is szedtem mar be esemeny utanit, megdagadt a mellem es fajt, es emelyegtem. De annak nagyobb a hormontartalma, ugye?
2016. okt. 4. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigy alulműködésem lett tőle. :\ Mellé lenullázta a libidómat mindegyik, ergo feleslegessé vált.. Egyetlen pozitív hatása: kiszámítható, tolható menzesz.

Ha figyelsz magadra akkor az elhízás és trombózis (főleg vizsgálatok után) csekély dolog, ami engem jobban aggaszt az az abbahagyás utáni káosz... Pattanások, menzesz összevisszaság, zsíros haj, stb.

A meddőség ma már nagyon ritka tőle, ott valószínűleg előtte is volt gond.

2016. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mai tablettáknak már nagyon kics ia hormontartalmúk, azzal szemben az eseményutáni még mindig egy lórúgásnyi hormon, de azzal nem lehet mit kezdeni, mert le kell, hogy válassza a méhnyálkahártyád...


Nekem nem volt konkrét mellékhatása, szedtem fel pár kilót mióta szedem, de azt teljesen megmagyarázza az életmódom (többet stresszelek, elköltöztem otthonról, egyetemre járok) és nem annyi, mint pl. az unokatesómnak, aki félév alatt felszedett egy tízest a gyógyszertől... Ha ilyet tapasztalsz, egyszerűen visszamész és ad egy másikat, mivel ez nem vált be. Okozhat sok mindent, de veszélyes dolgokra elég kicsi az esély. Sokan mondják, hogy csökkenti a libidót, amit megint nem tudok magamnál eldönteni. :)


Ha a vizsgálatokon minden jól ment, nem kell aggódnod. Viszont ha észreveszel magadon valamit, mindenképp kérdezz rá az orvosodnál, ennyi.

2016. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én másfél éve szedem a yadine nevű tablettát. Az első pár szem után csupa piros kis pöttyökkel lett tele az egész bőröm mindenhol, de pár nap alatt elmúlt. Barátom azt mondta, úgyis a pöttyös az igazi, szóval ezután nem foglalkoztam vele. :D De ez csak az elején fordult elő, egyszer. Volt tőle az első pár hónapban libidócsökkenésem, de az is elmúlt. Hatása annyi van, hogy szép tőle a bőröm. :)

20L

2016. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom szepen! :) :)
2016. okt. 5. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb kedv a szexhez :) Nem vicc többen mondtàk màr.
2016. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!