Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány éves korotokban...

Nektek hány éves korotokban jött meg elősször, és mik voltak az előjelei?

Figyelt kérdés
A neten már néztem és minden előjele megjött de maga a "mikulás" nem jött még meg. 13/L
2016. okt. 9. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
13, majdnem 14 éves voltam. Konkrét előjelei nem voltak, persze serdülni serdültem már, vagyis volt egy picike cicim, de talán ennyi. Nem éreztem semmit, nem fájt semmi, egyszer csak ott volt. Én nem örültem neki és szerintem hozzám képest túl korán is jött meg, minimum egy évvel későbbre tippeltem be.
2016. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát én is ugyanígy vagyok :D és most lehülyézhettek de én várom :$$$
2016. okt. 9. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
12 voltam, épp újév környékén jött meg először. Már napokkal előtte fájt a hasam, a derekam és a lábaim, de nem gondoltam volna, hogy ez az (azt elfelejtették közölni velem, hogy ez fáj is), aztán egyszer csak reggel elmentem pisilni és ott volt egy csomó vér a wc-ben. Nem örültem neki, főleg hogy annyira fájt, hogy alig bírtam járni.
2016. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi jele. 11 éves voltam, egy kis cicim már 9-10 évesen is volt. Mondjuk nem avattak be időben úgyhogy nem volt alkalmam figyelni az előjeleket sem.
2016. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhhh :/
2016. okt. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!