Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha még nem jött meg?

Normális ha még nem jött meg?

Figyelt kérdés
13 evés vagyok nem sokára 14 és még nem menstruálok....minden osztalytarsam már igen.És kirekesztve érzem magam... Ez normális? Mit tudok csinálni?13/L
2016. okt. 9. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális.Nekem se jött még meg, az osztálytársaim nagy részének meg igen.Ez alkattól függ.Van aki fiatalabb nálam mégis megjött neki.Mi kicsit későn érőbbek vagyunk,de nincs ezzel semmi baj.Úgy tudom 15 éves korig kell megjönnie.
2016. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejettem hogy 13/L vagyok.
2016. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ettől miért érzed magad kirekesztettnek? Nem tudod befolyásolni, hogy mikor jöjjön meg. Egyébként meg örülj neki, minél később (egy bizonyos időkereten belül), annál jobb.
2016. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is nemsokára 14 leszek és még nekem sem jött meg. Nyugi, 16 éves korodig kell megjönnie. Ne aggódj ezen!
2016. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!