Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehérfolyás nem természetes?

A fehérfolyás nem természetes?

Figyelt kérdés

Itt több helyen olvastam, hogy ettől nem kell tartani, ez természetes stb. De múltkor nekem azt mondta valaki, hogy nem az.

Pedig nekem gyakorlatilag naponta van, hol több, hol kevesebb. De ez már hát kb évek óta mióta menstruálok...



2016. okt. 10. 17:10
 1/9 Adam_Hack ***** válasza:
11%
fujj már, undorító vagy
2016. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kis mennyiségű, krémes, tiszta fehér folyás egyáltalán nem baj, normális, különösen jellemző a menstruáció előtti 1-2 hétre (ovuláció után, progeszteron hatásra). Ha viszont nagy mennyiségű, túrós és mellette ég, viszket odalenn, akkor fertőzés van a háttérben.
2016. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, a hüvelynek nedvesnek kell lennie, az a baj, ha száraz. Cikluson belül változik, hogy milyen állaga van a folyásnak, az ovulációt is jelzi a legtöbb nőnél, mert akkor nyúlós állaga és fényes színe lesz.
2016. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőnek köszönöm, ment a zöld pacsi! :)

Nem ég, nem fáj meg ilyenek, szóval akkor nincs gáz a jelek szerint.

Első, gáz ha ennyitől kiakadsz, nem hinném, hogy annyira durván írtam volna le :)

2016. okt. 10. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális,a hüvely tisztítását szolgálja,mennyisége egyénenként eltérő,pici szaga lehet,színe fehér,átltszó de halvány sárga is lehet
2016. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amint mondták ez teljesen normális.Nekem napi rendszeressèggel van.De a 2 válaszoló válaszát nèzd az teljesen pontos.
2016. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok.A többiè is csak azt találom legmegfelelőbbnek.
2016. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a választ! :)
2016. okt. 16. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:

A "fehér folyás" a méhnyaknyák, a termékenység jele. Ez normális. Itt még lehet okosodni a témában: hormonmentes.hu/termekenysegunk-titkos-kulcsa-avagy-a-mehnyaknyak/

Ha szeretnéd tudni, mikor és miért, hogyan változik, szerintem érdemes követni a ciklusodat. :) Egy blogbejegyzésben összeszedtem az ezzel kapcsolatos alapvető tudnivalókat, linkeket: kelenfoldon.blogspot.hu/2017/01/cikluskovetes.html

2017. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!