Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon 13 évesen!?

Tampon 13 évesen!?

Figyelt kérdés

Anya megtudta,hogy tampont hasznàlok edzésre,és azóta folyton csak ordibàl velem,àllandóan ràmnyit,mikor a Wc-n vagyok és ellenōrizget!


Most ez ekkora būn,és ilyen nagy hiba? Nem lenne szabad hasznàlnom?


2016. okt. 10. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy is nem. Max annyi lehet a baja ezzel, hogy ha nagyobb méretű tampont használsz elvesztheted a fizikai szüzességed.. Bár szerintem még mindig jobb opció, mint edzésen kényelmetlenül érezni magad, feszengni, hogy ne vérezz össze mindent..
2016. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem bűn, csak ésszel kell használni és rendszeresen cserélni, tiszta kézzel stb. Anyád meg mit tud csinálni, kiszedi belőled? Rakass zárat a vécére.
2016. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hosszúhajú ***** válasza:
8%
persze, hogy nem bűn. csak fordítsd meg a helyzetet. Valószínű te sem azt szeretnéd, hogy a lányod egy tampontól szakítsa át a szűzhártyáját. valami romantikusabbat akarnál neki. ennyi.
2016. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Anyád nem normális. Mindig ledöbbenek mennyi ilyen sötét szülő van. Nekem anno anyukám mutatta meg mikor először megjött, elmondta hogy kell használni és aztán ebből soha életemben nem volt gondom. Nyugodtan használd. Mond meg anyádnak, hogy próbáljon meg ő vérben tocsogva sportolni, aztán majd beszéltek újra.
2016. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Bakker, szűzhártya sporttól is elszakadhat, pl.

Nem mindenki vérzik az elsőnél. Anyád sötét, mint az éjszaka.

2016. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hosszúhajú ***** válasza:
42%
azért azt csak úgy megjegyezném, milyen szép a világ hogy a kérdező anyukáját csak úgy szimplán lehülyézitek, meg egyéb, szegény nem tudom most mit gondol erről - még nem írta ... Azért azt javasolnám a kérdezőnek, hogy nyugodtan, nem kiabálva, nem üvöltve üljetek le és kérdezd meg tőle. lehet hogy tök nyugisan el tudnátok egymásnak mondani a véleményeteket, meg a miérteket is. Aztán onnantól már nem lenne feszkó, te értenéd anyukád, ő megértene téged. ha sosem mondjátok el normálisan kinek mi a baja vele, mindig megy majd a wc nézés meg a vita.
2016. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem anyádat, szerintem felelősségteljes az, hogy tampont használsz, és törődsz azzal, hogy ne vérezd össze magad. Én büszke lennék rád, és elmondanám neked, hogy hogyan kell használni.


Annak pedig aki azt írta, hogy ne azzal szakítsa át a szűzhártyáját, illetve, hogy nem valami romantikus dolog egy tampontól "elveszteni" a szüzességet... majdnem hátast dobtam, hogy lehet valaki ennyire idióta, már ne haragudjatok. A szűzhártya egy kicsi összenövés, ami a ég kifejletlen nemiszervet védi, ez később általában saját magától elszakad, ha bizonyos mozdulatokat végzel [lábemelés, vagy bármilyen gyakorlat egy tesiórán, akár futás közben is], tehát az égvilágon SEMMIT nem ad hozzá ahhoz, hogy valaki most mennyire szűz, vagy romantikus vagy mit tudom én micsoda. Igen persze. Biztosan nagyon romantikus lehet egy egybe lévő szűzhártyát átszakítani egy tompa, vaskos dologgal, úgy, hogy fáj, vérzik, és elrontja az aktus élvezhetőségét. Naaagyyoonn romantikus ezért az élményért vigyázni rá, pláne úgy, hogy nem is lehet, mivel mint mondtam magától megsérülhet, és leválhat.


Szóval kérdező, inkább kérdezd meg tőle, hogy mi a baja vele. Illetve, kérdezd, hogy mégis mit akar, mit csinálj? Vérezd át a ruhádat? Mert, ha azt akarja, akkor ne rakj tampont, és mikor összevérezted, add neki oda a bugyidat, hogy tessék akkor moshatod ki.

2016. okt. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hosszúhajú ***** válasza:
5%
7. dobhatsz hátast a kommentemen, én meg attól dobtam hátast hogy a lábemeléstől szakad el. :D Könyörgöm rugalmas. Azért ha csak itt a gyakon elolvasol pár kinek fájt az első... cuccot, általában azért ott vesztik el, nem mint írod, már előtte.
2016. okt. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Tampontól veszíti el a szüzességét?

Édes istenem, ez aztán a 'Setét középkor"!!! :-(

Álmomban nem gondoltam volna, hogy manapság akad ennyire primitív gondolkodású ember, aki még elhiszi ezt a baromságot.

2016. okt. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hosszúhajú ***** válasza:
6%
hát ( el se hiszem milyen közönségeset fogok írni - nem szokásom soha, ezer bocsánat a jóérzésűektől! ) de ha egy 13 évesből hirtelen kirángatsz egy megduzzadt super plusst az azért elég durva, pláne ha nagyon kicsi a szűzhártya.
2016. okt. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!