Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon 13 évesen!?

Tampon 13 évesen!?

Figyelt kérdés

Anya megtudta,hogy tampont hasznàlok edzésre,és azóta folyton csak ordibàl velem,àllandóan ràmnyit,mikor a Wc-n vagyok és ellenōrizget!


Most ez ekkora būn,és ilyen nagy hiba? Nem lenne szabad hasznàlnom?


2016. okt. 10. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok a kedves anyukának, így kell egy egészséges gyerekből frusztrált felnőttet faragni.
2016. okt. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is ez volt. :(

Anyám úgy állt a tamponhoz, hogy az valami szexuális segédeszköz, amit azért dugdosok fel, mert élvezem. Ő pedig még mindig újságpapírba csomagolt vattát használt. (1994 a dátum!) Nyáron rohadt vér szaga volt méterekről. :(

Szerencsére a felvilágosítást a barátaim oldották meg, nem az álprűd anyám, valószínűleg azért nem lettem lelki sérült.


Én a zsebpénzemből vettem meg a betétet vagy tampont, legfeljebb nem ettem. És nem érdekelt, mit szól.


Nekem annyiban szerencsém volt, hogy nevelőapám kiállt mellettem és leállította anyám, sőt olyan jó fej volt, hogy minden hónapban nagybevásárláskor dobott a kosárba egy csomag tampont. Anyám ellene nem mert ugatni, főleg nem egy bolt közepén.


És nyugi, maradt annyi szűzhártyám 17 éves koromig, hogy legyen mit átszakítani. :/


Neked nincs olyan rokonod, aki tudna anyuddal beszélni, és ő is komolyan veszi?


37/n

2016. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én korodbeliként irok szerintem ha elkezdtél tampont használni és bevált akkor vagy anyira érett hogy eltudd dőnteni hogy mi a jó neked az én anyám is ilyen de egyszer megmondtam neki hogy utálom a betétet csőrőg látszik meg olyan mintha be lenék pelenkázva! És az a fiú akivel elszeretnéd vesziteni soha életben nem fogja azt kérdezni hogy te tampont használtál!? Szerintem mondmeg anyukádnak hogy nem menőzésből vagy mert más is ezt használja neked is kell meg stb hanem mert kényelmetlen ugy mozogni hogy a betét látszik vagy elmozdult meg ilyesmi ha gondolod van szügséged még tanácsra vagy van kérdésed akkor privátban is írhatsz
2016. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!