Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, de...

Deadth kérdése:

Késik a menstruációm, de terhes nem vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

Mióta nemi életet élek a párommal (3 hónapja van így), késik a menstruációm, szóval a ciklus 35-40 nap körüli, néha még hosszabb. Terhes biztos nem vagyok, bár minden hónapban eléggé megijedek, mert még fiatalak vagyunk egy babához. Sokat szresszelek mostanában, és van egy krónikus tüdőbetegségem, amik miatt késhet, és az elmúlt hónapokban elég sokat betegeskedtem.

Mikor megjön, szörnyen görcsöl a hasam és erősen vérzik. Ez normális vagy mással is előfordult már, esetleg helyreállt egy kis idő után? Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok, amivel lehetne szabályozni a ciklust.



2016. okt. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

hány éve menstruálsz?

utolsó 5-6 menzeszed első napja?

2016. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, 4 éve menstruálok, de igazábol sosem volt kimondottan kiegyensúlyozott, régebben volt hogy kimaradt akár egy hónap is

Június 11-17, július 14-19, augusztus 14-19, szeptember 21-26, most meg még semmi.

2016. okt. 26. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

ez egy majdnem szabályos, kicsit hosszú ciklus

kezdj valami sportba, pl futás, az enyhíteni fogja a görcsöket!

emellett biztonság kedvéért, meg mivel ugye élsz nemi életet irány a nőgyógyász egy vizsgálatra és beszéljétek meg a fogamzásgátlást, amellett, hogy ugye mindig használtok óvszert IS

2016. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hormonrendszerednek ez valtozas volt.

Amugy iras fel fog.gatlot az helyreteszi majd.

2016. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!