Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogyha nagy...

Miért van az, hogyha nagy stressz ér akkor nem jön meg egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok... eddig 2 vizsgaidőszakon vagyok túl, egyszer sem menstruáltam a vizsgaidőszakok alatt. Sőt már előtte zh időszakokban is kimarad (ahogy most is a félévi zh időszakban) pedig nem stresszelek annyira nagyon, csak ilyen átlagosan. Inkább ideges vagyok. Mit lehet tenni? Szoktam inni magnéziumot, attól még több vér is jön.

Elmenjek ezzel orvoshoz, vagy mit csináljak? :(



2016. okt. 29. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És mielőtt elkezdted volna az egyetemet azelőtt nem volt soha ilyen?
2016. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az idegrendszer és a hormonrendszer szoros kapcsolatban áll egymással.A Te szervezeted valószínűleg érzékenyebb a stresszre,mint a legtöbb nőé(de azért nem ritka dolog ez).Ráadásul,ha ilyenkor kevesebbet alszol, az is fokozza ezt. Ilyenkor is aludj eleget és a magnéziumot is szedd. Az,hogy kimarad ilyenkor még nem jelent gondot,csak akkor lehet vele baj,ha teherbe akarsz majd seni,mert így nehezebb lesz.
2016. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érettségi előtt volt először ilyen, hogy kevesebb jött (akkor is idegeskedtem)

De akkor iszom a magnéziumot és megpróbálom kialudni magam mindig (igazából keveset is aludtam) Babát egyelőre nem tervezek

Köszönöm a válaszokat :)

2016. nov. 2. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!