Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Válthatok nőgyógyászt első...

Válthatok nőgyógyászt első alkalom után, vagy várjak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és ma voltam először nőgyógyásznál. Nem vagyok beteg, de elkezdtem nemi életet élni, így gondoltam esedékes. Bevallom, nagyon féltem, de az élmények után még rosszabb.

Mikor mondtam miért jöttem,azt mondta azt majd azt eldönti, mivel nem vagyok orvos. Aztán kezdett vizsgálni, ami nagyon fájt, és nagyon kellemetlenül éreztem magam, mivel teljesen meztelenül feküdtem a vizsgálóasztalon. Azt mondta, hogy ha nemi életet élek, akkor sincs rajtam ruha. Nagyon fájt a vizsgálat már kacsával is, de amikor a kezével vizsgált, még rosszabb volt. Aztán nagyon durván végig tapintotta a melleimet, még a vizsgálóasztalon. Azóta vérzek, fáj a hasam. Mit tegyek?



2016. nov. 7. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
De most komolyan, ki az az idióta, aki a kérdezőt dokiváltásra biztató válaszokat lepontozta? Miért??? Az illető ne sunnyogjon, hanem mondja el a véleményét, hogy ő miért gondolja másképp!
2016. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok: én is szeretném tudni, hogy ki pontozott le... Leírtam, hogy a kérdező nyugodtan kereshet másik nőgyógyászt, és igen rákszűrés után előfordulhat vérzés, enyhe alhasi görcs. Nekem 2 hónapja volt az első rákszűrésem, egyáltalán nem fájt a vizsgálat, még kellemetlen sem volt, az orvosom nagyon óvatosan csinálta, este mégis pecsételve véreztem, és fájt egy kicsit a hasam. Elítélem az orvost, hogy így viselkedett a kérdezővel, az ilyennek nem kéne orvosnak mennie, viszont egy óvatos orvosnál is előfordulhat vérzés citológiai vizsgálat után.
2016. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%

Szerintem teljesen normálisan viselkedett az orvos. Nekem is azt mondta hogy, látni akar teljesen meztelenül az első alkalommal. Első alkalomnál az normális,hogy meztelenül akarjon a nőgyógyász bárkit is megvizsgàlni.

Nekem már volt olyan, hogy az üzemorvosi vizsgálaton is csak bugyiba voltam, megnyomkodták a mellemet, és nem csináltam gondot. Lehet, hogy még fiatal, és érzékeny.

2016. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis normális ez.

Azonnal válts orvost, ez egy perverz beteg ember!!

Melyik kórházban volt? Pesten volt?

2016. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Azonnal válts nőgyógyászt, nincs mire várnod! És tudom, hogy nem könnyű, de próbáld meg valahogy kiverni a fejedből ezt a rossz emléket! Sok boldogságot a megkezdett nemi életedhez!


38F

2016. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Első alkalomnál az normális,hogy meztelenül akarjon a nőgyógyász bárkit is megvizsgàlni."

Sajnálom azt a rabszolga-öntudatú, manipulálható nőt, aki ezt írta. Mégis miért lenne erre szükség? Hogy gyönyörködjön a teste látványában? Vagy miért? Az normális, hogy elsőre alul-felül meg akar vizsgálni, de külön-külön, egymás után. A teljes lemeztelenítéssel csak feleslegesen kiszolgáltatottá, árucikké teszi a nőt. Alsó vizsgálat után alul fel lehet öltözni, majd levenni a felsőt, melltartót a mellvizsgálathoz. Az orvosi protokoll ez.

2016. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!