Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet le szeretném cserélni...

Betétet le szeretném cserélni tamponra! Néhány kerdes? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval eddig betétet használtam, de a suliba nagyon félek hogy átázom, és tesin is nagyon kellemetlen erzes, olyan mintha pelusba lennék. Tampont eddig csak egyszer használtam strandon, es hát az annyira nem volt jó hogy inkább kialltam amíg a barátaim furodtek. Akkor valószínűleg nem jól tetten fel, esetleg? Na mindegy a lényeg az, hogy először itthon lenne érdemes kipróbálni akkor amikor nagyon sok van? Ha nagyon fáj miután feltettem (1 óra utan pl) akkor nagyon rossz lesz kiszedni? Segítsetek!
2016. nov. 8. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tampont egészen mélyre helyezd fel,legalább 3-4 cm-re,illetve addig,amíg fel bírod tolni.Ha lejjebb van akkor nyomni fog. Eltávolításnál az a legjobb,ha már akkor veszed ki,amikor nem száraz,viszont arra figyelj oda,hogy 4 óránál tovább ne legyen bent.
2016. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miután feltetted, nem szabad hogy fájjon. Ha mégis így van, akkor valószínűleg rosszul helyezted fel. Egyébként szerintem otthon mindenképpen gyakorold a felhelyezést, a kivételt: így tudsz majd belejönni.
2016. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. jó irányba döntsd a tampont, mikor helyezed fel - előtte ujjal nyúlj be és tapogasd ki, merre "megy" a hüvelyed

2. nekem szűzként kellemetlen volt, sőt, még most, 2 év aktív nemi élet után is az sokszor - főleg kihúzni

3. ha jól teszed akkor nem szabad érezned egyáltalán (kb. az ujjad közepének a hüvelyedben kell még lennie, amin a tampon van, úgy a jó)

2016. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!