Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatok vannak...

Milyen vizsgálatok vannak iskolában? Meddig kell levetkőzni, hányan mennek be? Ha valami nagyon megalázó meg lehet tagadni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok;bocs hogy ide írok;de gondolom a lányok se szeretnék ha őket akarnák meztelenül megvizsgálni,a nemiszervük megnézni suliban orvosin.Mi ilyen rémhíreket kaptunk.Én nem akarom megmutatni,meg mások se.Mielőtt cikiznétek,nem kicsi és fitymaszűkületem sincs.De nem akarom mutogatni.Lányokét sem nézik itt meg.Ha nem engedem mit tudnak tenni?Itthon nem vesznek komolyan,azt mondják nincs ilyen,honnsn veszed stb.


SOS.

Mi lesz ha nem engedem?


2016. nov. 12. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik iskola! Nálunk általánosban még nézték, de középsuliban csak boxerig kell vetkőzni, és kettesével mentünk, egyikkel foglalkoztak boxerben egy csukott ajtó mögött, a másikkal pedig felöltözve a másik szobában, fül, szem vizsgálatra :)

Ha nálatok megnézik a péniszt is, és nem engeded, akkor lehet, hogy egy betegséget, rendellenességet nem vesznek észre. De te tudod..

2016. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértelek,nem is kell engedned,nem lesz belőle semmi baj,de magad is választhatsz akár orvost és sok igazság van abban amit írsz.Iskolán,orvoson múlik végez vagy sem ilyen vizsgálatot.De ha nem engeded nem tud mit tenni.Nyugi
2016. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem engeded a vizsgálatott, akkor a körzeti orvoshoz kell menned majd. Semmi nem lesz belőle.

Ha akaratoskodnak mond, hogy szólsz a szüleidnek.


Nálunk volt ilyen vizsgálat, prosztata is. Nem volt kellemes ja és urológushoz kellett menni

2016. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké,kösz.Ennyi erőből a lányokat is nézhetnék.Az mért lenne más ha 13-14 éves lányokhoz meg férfiak mennének be bugyiba nézni,meztelenül néznék őket is?Mert 8.-as fiúnál bőven ciki hogy 2-3 nő előtt vedd elő,vetkőzz pucérra azt húzkod hátra.Itt csak fityma nézés van.De nem engedem.
2016. nov. 12. 20:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Prosztata ez komoly?Nem kamu?Olyanról hogy iskolába fenékbe is felnyúljanak nem hallottam.Milyen suliba volt ez?Ez olyan mintha rákszűrés lenne suliba lányoknál.
2016. nov. 12. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Iskola orvosin prosztata vizsgálat nem szokott lenni!Nyugodj meg!A legtöbb esetben ha megtagadod csak ráírják a kartonodra hogy elutasítottad,szülőket esetleg értesítik de nem szokott ügy lenni belőle,itt le is zárják.Igazad van sok mindenben,fiú is úgyanolyan ember,mint egy lány.Lányok esetén sok anyuka kiakadna hasonló esetben,fiú gyerekúknél is felemelgetnék a hangjukat.

Nyugi lehet csak rémhír az egész,szívatás.Nem engeded nem tudnak mit tenni.

2016. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké.Akkor megnyugodtam.Itthon majd beszélek erről még,de nem hisznek nekem,azt mondják ilyen nincs,nem engedem ha lenne,aztán kiderül,legrosszabb esetben anyut értesítik.
2016. nov. 12. 21:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban fogok tudni aludni.Pár már középsulis havert is kifaggatok ám majd mert van aki tuti nem tenné ki a dokinak ott mi van.csá és kösz mindenkinek.
2016. nov. 12. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Aludj jól és nyugi,kérdezd csak meg öket.Privibe nyugodtan írj ha van kérdésed.
2016. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!