Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több hete fehérfolyás?

Több hete fehérfolyás?

Figyelt kérdés

Több hete fehérfolyásom van, nem bűzös, nem túrós állagú.. néha nyálkás és már több hete tart.

Mi lehet ez? normális?

(Fogamzásgátlót majdnem fél éve szedek)


2016. nov. 17. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ugye tudod, hogy a felnőtt nők folyamatosan termelnek hüvelyváladékot, ami a ciklus közepén nagyobb mennyiségűvé és tojásfehérje-szerűvé válik? Miben tér el a folyásod a normál méhnyaknyáktól?
2016. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, de eddig nem volt, 1 hónapja jelentkezett. Csak kicsit kínos amikor leveszem a bugyit hogy ott a nyoma... szóval ez normális? így is hogy a bugyin nyomot hagy?
2016. nov. 17. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem azóta van folyamatosan minden nap egy kis fehérfolyásom, mióta serdülni kezdtem. Így tisztul a hüvely, ez teljesen normális jelenség.

20L

2016. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap nyomot hagy a bugyimon, erre való a tisztasági betét.
2016. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, erre való a bugyi. :)

A bugyi a tisztasági betéttel ellentétben szellőzik, és nem tartalmaz vegyi anyagokat. (Kivéve ha túl sok öblítőt használsz...) Aki minden nap vált bugyit, annak szerintem teljesen felesleges tisztasági betétet használnia. Annak a hátoldalán ugyanis fólia van, nem szellőzik, nem tud megszáradni rajtad, elszaporodnak rajta a bacik. Tipikus hülyesége a fogyasztói társadalomnak, hogy még egy dolog rendszeres megvásárlását érezd szükségesnek. Elhitetik, hogy ha nem használsz tisztaságit, akkor nem vagy higiénikus, modern nő. Pedig többet árt, mint használ.

2016. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja pontosan, hogy mikor milyen, mennyi hüvelyváladék a normális, annak érdemes elolvasni ezt a cikket!

[link]

2016. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátló szedése mellett is jelentkezik ezek szerint? köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!

Kár hogy a fiúk nem tudják és így elég kínos.. tisztasági betét legyen bent minden nap?!

2016. nov. 18. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

A tabletta megváltoztathatja a folyást, de attól még ugyanúgy van hüvelyváladék akkor is.

Tisztasági betétet szerintem egészséges nő ne használjon, erre leírtam az ellenérveimet az előző válaszban.


Ami pedig a fiúkat illeti: Ha egy pasi a bugyidig jut, akkor azt veszi zokon, ha száraz! Hiszen izgalom hatására még jobban benedvesedik a hüvely. De szerintem ezzel a pasik tisztában vannak, és a lucskos bugyira büszkék. Maximum a nagyon kezdő és tudatlan srácok lepődhetnek meg a nedvességen...

2016. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 éve szedek fogamzásgátlót, amellett is van minden nap egy kevés. Tisztasági betétet csak nagy ritkán használok. A férfiak pedig szerintem tisztában vannak ezzel, hiszen ugyanez folyik ki izgalom hatására is, csak nagyobb mennyiségben. Legalább is az én párom tudja, nem is tartom cikinek.

20L

2016. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sokan segítettetek
2016. nov. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!