Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombát kaphattam el a férjemtő...

Gombát kaphattam el a férjemtől, vagy valami komolyabbat?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt a férjem kedvesen, szex után bejelentette, hogy hát neki kiütéses a makkja. Mit lehet tenni utólag, természetesen akármi baja is van, azt elkaptam tőle.

Iszonyatosan viszketek, ülni alig bírok.

Mindketten erős antibiotikumos kúrán vagyunk túl, szóval bizakodó vagyok, hogy csak gombáról van szó.

Ebben az esetben el sem megyek a nőgyógyászhoz, mert van rá házi gyógyszerem, és különben is utálom.

Nyilván ha más a baj, nem lenne szerencsés elnyomni a tüneteket.

Miből tudom megállapítani, hogy mi okozhatja a panaszaimat?


2016. nov. 17. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A másik nőt kellene megkérdezni akitől hazavitte.
2016. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem élek álomvilágban, annyit kértem tőle amikor összeházasodtunk, hogy ha netán valami akcióra kerülne sor, védekezzen.

Határozottan tagadta hogy történt volna ilyesmi, nem zavar egy-egy egyéjszakás, amíg csak annyi marad, szóval bízom benne, hogy nem hazudik a képembe.

Ha mégis, akkor sem a bizonyos másik nő miatt fog repülni, hanem amiatt, hogy letojta a kérésem.

Szóval köszönöm a válaszod, de ezzel nem leszek előrébb :)

2016. nov. 17. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudod, mit adott át neked, menj el dokihoz ahelyett, hogy otthon magadtól próbálod gyógyítani. A férjed is legyen kikezelve!
2016. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz és ne csak te, hanem a férjed is, különben oda-vissza fogjátok fertőzni egymást. Otthonról meg te úgysem tudod megállapítani, hogy mi lehet a baj. Ha utálod a nőgyógyászod menj másikhoz, esetleg ha neked úgy jobb, menj egy nőhöz, de ne próbálkozz otthon felületes kezeléssel, meg ahogy már írtam is a férjedet is kezeli kellene, egyébként semmi értelme.
2016. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!