Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring mellékhatások?

Nuvaring mellékhatások?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3. hónapja használom Nuvaring hüvelygyűrűt és olyan dolgokat vettem észre magamon amit eddig még nem mint pl: nagyon gyorsan zsírosodik a hajam,zsíros pattanásos lett az arcom,hangulatingazozások, hirtelen felidegesítem magam bármin,néha alhasi fájdalim vagy hortelen belenyilal valami a hasamba,gyorsan elfáradok,izzadás és nagyon sokszor fáj a fejem!Ezek lehetnek a mellékhatásai?Régen gyógyszert szedtem de nem tapasztaltam ilyeneket, utána megszületett a kisbabám és szülés után a gyógyszert kezdtem el szedni de fél év után váltottam erre és úgy nézki, hogy kár volt. Most elhasználom az utolsó gyűrűt és szerintem nem is fogok kiváltani újjabb fogamzásgátlót.Nektek volt bármilyen jó/rossz tapasztalatotok a Nuvaringgel?Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 27. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Nuvaring nem jó,hanem a Nuvaring hormonösszetétele nem való neked. Ez ugyanígy lenne akkor is,ha ugyanilyen hormonösszetételű gyógyszert szednél. Állj vissza a régi gyógyszeredre vagy védekezz másképp.
2016. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már beszereztem egy Caya pesszáriumot, úgy döntöttem, hogy leteszem a hormonos fogamzásgátlókat. Köszönöm a válaszod. Szép napot! :)
2016. nov. 27. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Neked is!
2016. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!