Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekel pár dolog, remélem...

Érdekel pár dolog, remélem segítettek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 éves lány vagyok ,egyszer használtam fogamzásgátlót es nagyon rosszul éreztem magam tőle ezért többet nem is szedtem ,annó szabálytalan volt a menzeszem és a háziorvosom adta ,de abba hagytam mivel nagyon rossz volt a mellékhatása .Már régóta párkapcsolatban élek ,de a barátom úgy látom még nem tervez semmi komolyat,csak telnek az évek felettünk,ezert úgy gondoltam hogy lehet hogy kéne használjak fogamzásgátlot ,kíváncsi vagyok hogy kinek milyen tapasztalata volt a fogamzásgátlóval.A menstruációm szabályos mondhatom 1-2nap késésekkel de úgy gondolom ez nem nagy probléma .Ha van aki hízott vagy valami ,úgy jó es rossz tapasztalatok alapján tudnék dönteni hogy legyen tovább.Köszönöm szépen

2016. nov. 30. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

2 éve szedek Yadinet. Kezdetben kijöttek mellékhatások (pöttyös bőr, libidócsökkenés), de az első tablettamentes szünetre minden rendeződött, hozzászokott a szervezet, és elmúlt a negatív tapasztalat. Azóta semmi mellékhatás nem jött ki.

20L

2016. nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Minerva nevű fogamzásgátlót szedek (eredetileg pattanásos bőrre îrta fel a doki). Előnye: a bőrömet szépen rendbe rakta + védekezéssel sem kell bajlódnunk. Hátránya: libidócsökkenést okoz nálam. Amúgy semmi más mellékhatást nem tapasztaltam, nem híztam tőle, stb...
2016. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én hallottam hogy van amelyik szőrösödèst okozott,ezert érdeklődők,es a hizástol is félek őszintén,mert èn 1èv alatt felszedtem 16kg-t fogamzásgátlo nélkül , és úgy hogy alig eszek .:/
2016. nov. 30. 21:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a bőrömel nincsen gond nincs pattanásom csak épp menzesz előtt ,vagy közbe 1-2 ami nehezen múlik de amúgy minden ok
2016. nov. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!