Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm első 2. -3....

A menstruációm első 2. -3. napján mindig hasmenésem van. Normális ez? Mitől van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyermekkoromban sokat voltam egy pesti neves klinikán, ott az egyik ápolónő a menstruációja idején, hányt, hasmenős volt és még be is lázasodott. Szegényt rosz volt nézni ahogy szenvedett.
2010. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális! Nekem első nap volt régen minden bajom: hasmenés, de úgy, hogy 2 óráig nem bírtam szó szerint felkelni a wc-ről, hányinger, durva hasi görcs, fejfájás, derék, és végtagfájdalom, hőemelkedés. Mivel a wc-s dolog elég kellemetlen volt suli időben, egész korán elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Hogyha téged is korlátoz, konzultálj az orvosoddal, hogy írjon fel valami gyógyszert...
2010. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van. Nyilván a menstruációs görcsök okozzák.

Nagyon pocsék, mert ilyenkor a komfortérzetem egyenlő a 0-val. Az előző válaszhoz írnám, hogy nálam a tabletta szedése sem oldotta meg ezt a gondot.

2010. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uhh, szegény, sajnálom :S nekem mióta szedem tényleg úri dolgom van :)
2010. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem hasi görcs a menstruáció elött pár nappal van és a menstuáció 2.3. napjában van hasmenés. 17 éves vagyok, régebben nem volt, az utóbbi fél évben kezdett el így lenni. Azt hittem nem normális dolog. Engem csak akkor zavar amikor megyek valahova amúgy nem.
2010. máj. 1. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!